FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand 3 esarfe

stelistul^17.02.2011 13:16

Se vand esarfele 2, 3 si 4 din prima poza in a doua poza sunt cealalata parte a lor. Se ridica din zona Stefan cel Mare mai multe la telefon.

 

Pret: 40 ron/buc

 

Contact:0786145445

2.JPG

1.JPG

stelistul^21.02.2011 09:10

Ultima esarfa este rezervata lui Fane.

STARforce21.02.2011 10:08

pai mai ai vreuna???

Fane21.02.2011 10:58
pai mai ai vreuna???

 

neah :wave:

 

stelistul^21.02.2011 10:59

da mai sunt nr 1 si 2. cea care are toate stemele pe o parte iar pe cealalta scrie Magica Steaua si mai este cea cu Milan pe o parte si pe cealalta dynamo kiyv

stelistul^24.02.2011 15:17

Inca valabile cele 2 esarfe.

Daniel-Ionut24.02.2011 16:28

Astea sunt facute de tine la imprimerie :huh:

stelistul^24.02.2011 17:27

Da...am imprimerie in apartament :D Sunt facute dar nu stiu unde si de cine, le-am primit si eu la randul meu.

Razvypitesti26.02.2011 22:54
Da...am imprimerie in apartament :D Sunt facute dar nu stiu unde si de cine, le-am primit si eu la randul meu.

mai ai ceva de vanzare?

stelistul^27.02.2011 08:05

da, dar vand doar in Bucuresti

AG09.04.2011 19:48

ce esarfe mai ai ?

stelistul^07.10.2011 15:13

S-au dat toate! Se poate inchide!

Daniel-Ionut07.10.2011 15:31

Topic inchis.