17.02.2011 13:16
Ultima esarfa este rezervata lui Fane.
pai mai ai vreuna???
pai mai ai vreuna???
neah ![]()
da mai sunt nr 1 si 2. cea care are toate stemele pe o parte iar pe cealalta scrie Magica Steaua si mai este cea cu Milan pe o parte si pe cealalta dynamo kiyv
Inca valabile cele 2 esarfe.
Astea sunt facute de tine la imprimerie ![]()
Da...am imprimerie in apartament
Sunt facute dar nu stiu unde si de cine, le-am primit si eu la randul meu.
Da...am imprimerie in apartamentSunt facute dar nu stiu unde si de cine, le-am primit si eu la randul meu.
mai ai ceva de vanzare?
da, dar vand doar in Bucuresti
ce esarfe mai ai ?
S-au dat toate! Se poate inchide!
Topic inchis.