FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tigari

razvan2811.02.2011 18:58

E topic despre bautura , despre iarba asta va fi despre fumat....

 

 

De cand fumati , cat fumati si ce tigari fumati ?

 

 

 

 

AG11.02.2011 19:10

clasa a7a , aka 8 ani. marlboro filter plus, maria

razvan2811.02.2011 19:16

A 7a ? N-ai stres...:))

 

 

Jumatea lu a 10a , 17 ani , Marlboro Menthol , Dunhill Albastru si N-am da-mi tu

pytycrys11.02.2011 19:26

'Tu-va tigarile in gat. Numai probleme aduc. Bunica-miu a murit de cancer la gat, datorita tigarilor. Unde mai pui ca sunt si scumpe ale dracu'.

Cum am mai zis, daca imi da cineva un singur motiv logic sa ma apuc de fumat , ma apuc. Pana atunci, pas.

gio_stgloria11.02.2011 21:40
N-am da-mi tu

 

pe criza asta sunt cele mai bune :))

daaani.11.02.2011 21:42

de pe la sfarsitul clasei a 7-a. deci cam 4 ani de fumat , dunhill negru :) mai nou mi-am cumparat tutun din unirii . nu este neaparat comod dar econimisesti bani plus ca fumezi mai putin.

RaMs3s11.02.2011 23:53

ce prostie de topic , dupa ce mai posrteaza inca 20 de oameni , o sa fie un topic mort !

Hai sa deschidem un topic cand am sarutat prima fata , sau nuuuu...cand am facut-o prima data :punk: