E topic despre bautura , despre iarba asta va fi despre fumat....
De cand fumati , cat fumati si ce tigari fumati ?
E topic despre bautura , despre iarba asta va fi despre fumat....
De cand fumati , cat fumati si ce tigari fumati ?
clasa a7a , aka 8 ani. marlboro filter plus, maria
A 7a ? N-ai stres...![]()
Jumatea lu a 10a , 17 ani , Marlboro Menthol , Dunhill Albastru si N-am da-mi tu
'Tu-va tigarile in gat. Numai probleme aduc. Bunica-miu a murit de cancer la gat, datorita tigarilor. Unde mai pui ca sunt si scumpe ale dracu'.
Cum am mai zis, daca imi da cineva un singur motiv logic sa ma apuc de fumat , ma apuc. Pana atunci, pas.
N-am da-mi tu
pe criza asta sunt cele mai bune ![]()
de pe la sfarsitul clasei a 7-a. deci cam 4 ani de fumat , dunhill negru
mai nou mi-am cumparat tutun din unirii . nu este neaparat comod dar econimisesti bani plus ca fumezi mai putin.
ce prostie de topic , dupa ce mai posrteaza inca 20 de oameni , o sa fie un topic mort !
Hai sa deschidem un topic cand am sarutat prima fata , sau nuuuu...cand am facut-o prima data ![]()