11.02.2011 18:49
Luni pe 14 februarie la ora 13:00 in Piata Victorie va fi desfasurata campania panica la etnobotanica organizata de Radio ZU.
De asemenea, mi-a spus mama ca a auzit azi la radio ca a declarat un membru al Peluzei Sud ca va fi Peluza Sud prezenta la acest eveniment. Stie cineva ceva despre asta?
