Cupa se va desfasura pe sistemul knockout, cu minim 27 participanti ( sper sa ne strangem, altfel refacem sistemul) dupa schema :
9 meciuri-sfertdefinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se califica in semifinale restul sunt eliminati.
3 meciuri-semifinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se falifica in finala restul eliminati.
1 meci-finala cu 3 jucatori care va stabili Locul 1,2 si 3.
Meciurile se vor juca pe siteul conquiztador.ro , la sectiunea separeu.
Setari separeu : toate temele, Lung, Razboi Zen.
- este interzisa folosirea chatului. Faceti print-screen pentru a dovedi ca cineva a incalcat aceasta regula;
- este interzisa inscrierea a doi useri de pe acelasi ip;
- meciul nu se va relua daca unul din jucatori se deconecteaza din orice motiv doar daca si ceilalti doi sunt de acord;
- la sfarsitul fiecarui meci faceti un print screen sa aveti dovada ca ati jucat meciul in caz ca vi se va cere;
- orice abatere de la reguli va fi sanctionata cu eliminarea din cupa si suspendarea pentru 2 sezoane.
Locuri disponibile: 27.
Daca nu ne strangem 27, timp limita de inscriere : 04.02.2011, ora 23:59.
Daca aveti idei de reguli noi sau de alt sistem, spuneti si poate completam smile.gif
