FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri Campionat Conquiztador

Alexander28.01.2011 11:54

Cupa se va desfasura pe sistemul knockout, cu minim 27 participanti ( sper sa ne strangem, altfel refacem sistemul) dupa schema :

 

9 meciuri-sfertdefinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se califica in semifinale restul sunt eliminati.

3 meciuri-semifinala a cate 3 jucatori. Primul din fiecare meci se falifica in finala restul eliminati.

1 meci-finala cu 3 jucatori care va stabili Locul 1,2 si 3.

 

Meciurile se vor juca pe siteul conquiztador.ro , la sectiunea separeu.

 

Setari separeu : toate temele, Lung, Razboi Zen.

 

- este interzisa folosirea chatului. Faceti print-screen pentru a dovedi ca cineva a incalcat aceasta regula;

- este interzisa inscrierea a doi useri de pe acelasi ip;

- meciul nu se va relua daca unul din jucatori se deconecteaza din orice motiv doar daca si ceilalti doi sunt de acord;

- la sfarsitul fiecarui meci faceti un print screen sa aveti dovada ca ati jucat meciul in caz ca vi se va cere;

- orice abatere de la reguli va fi sanctionata cu eliminarea din cupa si suspendarea pentru 2 sezoane.

 

Locuri disponibile: 27.

 

Daca nu ne strangem 27, timp limita de inscriere : 04.02.2011, ora 23:59.

 

Daca aveti idei de reguli noi sau de alt sistem, spuneti si poate completam smile.gif

 

andrey_ptm_steaua28.01.2011 14:41

andrey_ptm_steaua user: dr33y

olfgob29.01.2011 15:00

Olfgob.user Rinnad

_yang01.02.2011 15:00

_yang

 

user : diego13

f234567k02.02.2011 12:53

f234567k

user: Peridrome

Adrian02.02.2011 12:54

Prezent

 

SPQR

Dadootza02.02.2011 14:17

Dadootza

 

user: dadootzza23

1on04.02.2011 17:10

Mi.

 

Și, da, am o propunere: propun sÇŽ se joace mÇŽcar 2 ỉntáș£nliri și sÇŽ se adune punctajele.

aquilla04.02.2011 20:03

si eu mereu pe stoc...tre sa imi iau revansa

MikStelista05.02.2011 10:33

Hai ca incerc si eu :D

user: mikstelista

_yang05.02.2011 12:47
Mi.

 

Și, da, am o propunere: propun sÇŽ se joace mÇŽcar 2 ỉntáș£nliri și sÇŽ se adune punctajele.

 

 

100% de acord...

Pe langa faptul ca tine foarte mult de noroc la doar un singur joc, jucam si prea putin...

Iar pentru. Alexander n-ar trebui sa fie o mare problema, ca doar nu trebuie sa faca vreoun calcul in plus...

Alexander06.02.2011 15:13

Hai sa ne mai strangem si noi cativa macar :)

leoSUD10.02.2011 20:58

intru si eu :D

name:lleeo

dayra10.02.2011 22:02

Si eu. :D