dezmembrez laptop fujitsu siemens amilo li 1718
starea lui ( fizica ) este impecabila, a fost folosit timp de un an destul de rar..il dau deoarece s-a ars placa video si ma costa 350 de euro sa il fac, ceea ce nu merita.
nu mai are pe el procesorul si hdd, iar dvd-rw l-am stricat eu aiurea, i-a sarit un arculetz p-acolo
il dezmembrez in felul urmator
display - 350 ron
tastatura - 100 ron
touchpad -70 ron
acumulator - 150 ron
incarcator -100 ron
carcasa - 200 ron
placute rami - 4 bucati , 70 ron bucata ori 240 toate
ori cine il ia tot, 600 lei negociabil. e criza si nu pot sa va jehmanesc
starea lor este impecabila, pentru detalii si poze,privat
ps. comision pt cel ce ma ajuta sa-l dau ![]()
