FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VAND / DEZMEMBREZ LAPTOP

AG25.01.2011 20:58

dezmembrez laptop fujitsu siemens amilo li 1718

 

starea lui ( fizica ) este impecabila, a fost folosit timp de un an destul de rar..il dau deoarece s-a ars placa video si ma costa 350 de euro sa il fac, ceea ce nu merita.

nu mai are pe el procesorul si hdd, iar dvd-rw l-am stricat eu aiurea, i-a sarit un arculetz p-acolo

il dezmembrez in felul urmator

 

display - 350 ron

tastatura - 100 ron

touchpad -70 ron

acumulator - 150 ron

incarcator -100 ron

carcasa - 200 ron

placute rami - 4 bucati , 70 ron bucata ori 240 toate

 

ori cine il ia tot, 600 lei negociabil. e criza si nu pot sa va jehmanesc

 

starea lor este impecabila, pentru detalii si poze,privat

 

ps. comision pt cel ce ma ajuta sa-l dau :)

Bogdan26.01.2011 13:19

procesor? ce model? socket?

Ram?

Display ce marime? wide, normal?

AG27.01.2011 19:54

Display

 

Rezolutie: 1280 x 800

 

Diagonala: 15.4 inch wide

 

rami : 1 corsair ddr2 667mhz, 1gb

2x hynx ddr2 512mb 2rx16 4200-444-12

 

 

Procesor

 

Tip procesor:

 

Intel® Pentium® Dual Core

 

Model procesor:

 

T2130

 

Tehnologie procesor:

 

65 nm

 

Frecventa procesor:

 

1860 MHz

 

FSB:

 

533 MHz

 

Cache:

 

1024 KB

 

dar cum am zis, nu mai are procesorul pe el, l-am dat