19.02.2006 12:29
Ce zicei de un concurs in care noi sa ne intrecem in montaje si "mega productii" cu Steaua sau suporterii...
Apoi toate sa fie supuse votului pt a se alege castigatorul.
FORZZA Steaua
Ce zicei de un concurs in care noi sa ne intrecem in montaje si "mega productii" cu Steaua sau suporterii...
Apoi toate sa fie supuse votului pt a se alege castigatorul.
FORZZA Steaua
Este si acum un concursul de genul asta... Dar nuci id :idea: eea ta nu e rea!