FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs - Propunere

SebaS19.02.2006 12:29

Ce zicei de un concurs in care noi sa ne intrecem in montaje si "mega productii" cu Steaua sau suporterii...

Apoi toate sa fie supuse votului pt a se alege castigatorul.

FORZZA Steaua

FANATIK RED-BLUE25.02.2006 22:49

Este si acum un concursul de genul asta... Dar nuci id :idea: eea ta nu e rea!