FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce-i in mintea femeilor?

Robert Aeroth19.01.2011 22:06

V-ati intrebat vreodata cum functioneaza creierul unei femei? Mai nou toate-s amatoare de fotbal isti. Trimiteti un mass tuturor fetelor(mimozelor) din lista voastra de mess cu urmatorul text:

 

Sondaj de opinie

1. Spune-mi te rog primul fotbalist care-ti vine in minte si care joaca la Steaua.

2. de ce l-ai ales pe el?

 

Evident astept si sa postati rezultatele :D

 

O sa incep eu.

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Cristina Neagu : Dica

 

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Brescan Anisoara : ce sondaj

Aeroth Gow : nu conteaza tu zi un fotbalist de la Steaua

Brescan Anisoara : Tanase

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Moise Stefania : Tatarusanu

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Iubita Katy : Banel

Aeroth Gow : sa iti fie prostu de ras

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Hot Baby : hmmm ce vrei tu sa afli defapt stelistule?

Aeroth Gow : doar zi un jucator

Hot Baby : nu vreau))

Aeroth Gow : atunci taci

Hot Baby : you're no funnn

Hot Baby : Lacatus e bun?

Aeroth Gow : jucator !!!

Hot Baby : Cristea

Aeroth Gow : esti proasta?

Hot Baby : Cristea ma, e iubitul Biancai

Aeroth Gow : clar

 

 

Aeroth Gow : ziceti repede un fotbalist de la Steaua !!! hai ca fac un sondaj

Madalina Ioana : FZR !!!

Aeroth Gow : mai bine taci

Madalina Ioana : Tatarusanu, asta ca sa iti fac si pe plac dar tot sunteti sub noi

Aeroth Gow : normal ca suntem sub voi....voi sunteti ciori si zburati

RobYnho19.01.2011 23:10

Ia zii, Caline, un jucator de la Steaua.

Lari19.01.2011 23:26

Asta e de Coltu' Vesel (de la beutura), nu de Discutii Libere.

 

Have fun!

Adrian20.01.2011 07:26

Holly shit!

 

Robert o stie pe Cristina Neagu!

Robert Aeroth20.01.2011 08:25

Intrebati ba fetele din lista de mess , timizilor si postati.

 

 

Aeroth Gow: zi repede un jucator de la Steaua

Mada Toma: Banel

Aeroth Gow: de ce ai ales pe Banel?

Mada Toma: E primul care mi-a venit in cap

dee20.01.2011 08:46

Banel vs tatarusanu 2-2

Lupta Banel ! fetelor, nu ma dezamagiti :D

Robert Aeroth20.01.2011 09:55

Aeroth Gow: lasa geopolitica si zi un jucator de la Steaua

..::=Andreea=::..;;) :* is typing...

..::=Andreea=::..;;) :*: nush

Daniel-Ionut20.01.2011 10:15

Ce tampenie.

Alex88pl20.01.2011 11:13

zici asta ca nu fete in lista de mess?

Lari20.01.2011 17:07

Poate asta va ajuta sa lamuriti problema topicului:

whatsonthewebp1.gif

Robert Aeroth20.01.2011 17:45
Ce tampenie.

 

Pffff scuze ca am uitat sa te intreb si pe tine. Numai fi suparat...

Zi primu fotbalist de la Steaua care iti vine in minte :D

 

 

 

Lari era vorba de ce e in capul femeilor nu de ce vrei tu de la femei:))))

Lari20.01.2011 17:47
Lari era vorba de ce e in capul femeilor nu de ce vrei tu de la femei:))))

 

E foarte posibil sa fie si vorba de vreo coincidenta... :clap:

 

dee20.01.2011 18:04

parca trebuia sa aflam care-i cel mai cunoscut jucator de la Steaua in randul femeilor, un fel de concurs de popularitate, ca tot s-a deschis sezonul concursurilor pe FC.Steaua, insa se pare ca doar Robert a interogat fetele.

 

Lari esti offtopic :P

Lari20.01.2011 18:19
Lari esti offtopic :P

 

Nu sunt eu off-topic, intrebarea din titlu e prea vaga :king:

 

Robert Aeroth20.01.2011 18:22

Aeroth Gow: spune primu fotbalist care iti vine in minte de la Steaua

BUZZ!!!

Aeroth Gow: numai bagi lumea in seama?

Roxy:

Roxy: nu am fost la calculator

Roxy: scz

Roxy: cf?

Aeroth Gow: bine fac

Aeroth Gow: zi un fotbalist de la Steaua

Roxy: nu stiu

Aeroth Gow: hai ma nu sti nici un fotbalist?

Roxy: de la steua nu cred

Aeroth Gow: aolo

Aeroth Gow: trist trist

Roxy:

Roxy is typing...

Roxy: nu sunt microbista

 

 

 

Aeroth Gow: zi un fotbalist de la Steaua

maria. maria: Banel )

Aeroth Gow: de ce l-ai ales pe Banel?

maria. maria: Altu nu stiu

red&blue_boy20.01.2011 18:25

Robert , nu pui bine intrebarea . Intreaba-le si tu sa iti spuna un fotbalist de la Steaua in afara de Banel ! :)

Robert Aeroth20.01.2011 18:28

Stiu ca e cam aiurea ca eu sa le intreb de un FOTBALIST si ele sa imi raspunda de Banel....care numai fotbalist nu e...dar asta e....femei....ce sa le ceri?:)))

Robert Aeroth20.01.2011 18:43

Aeroth Gow: zi un fotbalist de la Steaua

Aeroth Gow

Calin: ne-a Gigi

Aeroth Gow: corect !!!

Aeroth Gow: de ce l-ai ales pe nea Gigi?

Calin is typing...

Calin: Pentru ca el este totul, de la portar, la marcator, de la capitan la antrenor, de la femeia de servici la manager

Aeroth Gow: ))

Aeroth Gow: nu am argumente cu care sa combat asa cva

Calin: fara el Steaua nu exista, daca este sa ne luam dupa suporterii adevarati, nu dupa huliganii aia din AISS platiti de generali

Aeroth Gow: tu sti pentru ce te intreb nu?

Calin is typing...

Calin: pentru ca sunt mai multi gay pe forum care spera sa fiu femeia lor, de exemplu Robyno

Aeroth Gow: ))))

Calin: altul ar fi Maye

Aeroth Gow: gata i-am trecut

Calin: din pacate nu au nici macar sanse sa fie ei femeile mele

Ronnie20.01.2011 18:59

Cand scoti fetele-n oras le intrebi de fotbalistii de la Steaua? :))

Robert Aeroth20.01.2011 21:09

Aeroth Gow: zi un fotbalist de la Steaua

danutza 90: Stancu

Aeroth Gow: de ce l-ai ales pe Stancu?

danutza 90: ca el mi-a venit primul in minte

danutza 90:

Daniel-Ionut20.01.2011 21:20
Zi primu fotbalist de la Steaua care iti vine in minte :D

 

Gimihumuhumulukulukuagua, junior la Steaua, oltean din tata in fiu.

navodarean20.01.2011 21:26

D`:x.: Banel,caaa...e negru

 

 

Camitssaa X: Banel Nicolita

Camitssaa X: ))

Tibishannn .: de ce ? )

Camitssaa X: k si-a dat autogol

Camitssaa X is typing...

Camitssaa X: deaia il tin minte

Tibishannn .: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

Ileana: !Eugen Trica

Ileana: 1*

Ileana: 2. pentru ca era primul rezultat dat la google

Tibishannn .: )))

Tibishannn .: maxim!

Ileana: i know

Tibishannn .: trica e pe la concordia chiajna .. plm )

Ileana: nu ma interesa 1 cat ma interesa 2

Tibishannn .: corect.

Ileana: nush mah asa a aparut

Ileana: )

Tibishannn .: nu mai joaca la Steaua de 10 ani )

Ileana: n-am citit

Ileana: nu e o pasiune pt mn

Ileana: )

Tibishannn .: bun grazzie

Ileana: bn atunci

Ileana: Bogdan Stancu

Ileana: Vasile turcu ( e turc ?????)

 

 

scurt, si la obiect... :))

Ronnie21.01.2011 10:46
Gimihumuhumulukulukuagua, junior la Steaua, oltean din tata in fiu.

 

Daca te si **** de la prima intalnire esti pisda ideala :)

axl21.01.2011 12:28

Roberte, nu mai deschide topice aiurea.