09.05.2012 12:11
Daca tot e finala Europa League astazi , fosta Cupa UEFA, ne intoarcem putin in timp, ne aducem din nou aminte de vremuri frumoase si ca suntem stelisti .
Daca tot e finala Europa League astazi , fosta Cupa UEFA, ne intoarcem putin in timp, ne aducem din nou aminte de vremuri frumoase si ca suntem stelisti .
o faza intr-adevar superba marca barca http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=ORpREKfw57c
1 euro minutu' meciu'? Fotbalul nu e phone-sex:
Super banner ![]()