FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Nokia 6230i

Bogdan11.01.2011 17:29

Vand Nokia 6230i

Arata bine, urme de folosinta. Telefonul meu personal, folosit pe cosmote. Renunt la el ca nu mai vreau doua telefoane.

Are 338 de ore vorbite si functioneaza impecabil.

Vine cu:

- Doua baterii (niciuna originala) ce tin fiecare cate o zi jumatate

- Un incarcator auxiliar in care bagi bateria si se incarca la care se conecteaza un incarcator normal (mufa groasa sau subtire de nokia)

- Fara incarcator normal.

- Card SD de 32 Mb.

 

Este liber in orice retea.

 

Nu ma intereseaza schimburi.

 

Pret: 65 RON.

Contact:

bodaneloo7[at]yahoo.com (mail sau messenger)

0746677082

 

Trimit in tara prin curier sau posta romana. Plata ramburs.

IMG_0063.JPG

IMG_0064.JPG

IMG_0065.JPG

IMG_0067.JPG