Carlos
Ogararu Goian Ghionea Nesu
Nicolita Radoi Lovin Bostina
Dica
Iacob
Carlos
Ogararu Goian Ghionea Nesu
Nicolita Radoi Lovin Bostina
Dica
Iacob
e cam clar care e lineup-ul !
Carlos
Ogararu Ghionea Goian Nesu
Nicolita Paraschiv Radoi Bostina
Dica
Iacob
Portar: Carlos
Fundasi: Ogararu, Goian, Ghionea, Nesu.
Mijlocasi: Bostina, Radoi, Paraschiv, Nicolita.
Atacanti: Dica, Iacob
Carlos
Ogararu Goian nesu
Radoi Lovin
Paraschiv
Dumitru Cristocea
Dica
Iacob
Carlos/Ogararu,Ghionea,Goian,NESU/Nicolita,Paraschiv,Radoi,Bostina/Iacob,Dica
Carlos
Ogararu Radoi Ghionea NESU
Nicolita Lovin Cristocea Bostina
Dica Iacob
Carlos
ograru Baciu Ghionea nesu
Radoi Lovin
Nicolita Bostina
Dica
Iacob
desi nu`i exclus sa il vedem pe raoi fundasi si pe Cristocea la primul meci ca titular in tricoul Stelei...
e putin ciudat ca multi dintre suporterii Stelei nu stiu ca Goian si Paraschiv sunt suspendati ...Para i`a mai facut un ochi pe fatza cainelui de Badea iar Goian ne`a salvat in final cand celalt Badea scapa singur si probabil inscri al 2`lea sau gol pe Ghencea ..a fost un remember petntru acei multzi care ii dau in primul 11 pe cei 2 ...scuze pt off topic nu m-am putut abtine :twisted:
Carlos
Ogararu Ghionea Baciu NESU
Nicolita Radoi Lovin Bostina
Dica Iacob
Carlos
Ogararu Ghionea Baciu Nesu
Nicolita Radoi Cristocea Bostina
Dica Iacob
Carlos
Ogararu Goian Baciu P. Marin
Radoi Paraschiv
Nicolita Bostina
Dica
Iacob
Cassilas
P Ferreira Lucio Thuram Sylvinho
Messi Deco Ronaldinho C Ronaldo
Eto'o Zlatan
13.Carlos
20.Ogararu
3.Goian
24.Ghionea
15.Nesu(sau P.Marin ca e in forma)
16.Nicolita
6.Radoi
14.Cristocea
11.Bostina
19.Iacob
10.Dica
CassilasP Ferreira Lucio Thuram Sylvinho
Messi Deco Ronaldinho C Ronaldo
Eto'o Zlatan
esti TERMINAT
CassilasP Ferreira Lucio Thuram Sylvinho
Messi Deco Ronaldinho C Ronaldo
Eto'o Zlatan
esti TERMINAT
de unde stii?
mi se pare o prostie treaba asta cu echipa pt prima etapa. E clar ca o sa fie echipa standard cu 6 fundasi 3 mijlocasi si o urma de atacant care a fost si in meciurile cu olandezii.
Carlos
Ghionea, Ogararu, Goian, Nesu
Nicolita, Radoi, Bostina, Paraschiv
Iacob, Dica
Portar:Carlos
Fundasi:Ogararu,Ghionea,Baciu,Nesu
Mijlocasi:Nicolita,Radoi,Lovin,Bostina
Atacanti:Dica,Iacob
Nush despre silvinho si zlatan.In locul lui Zlatan l-ash vedea pe Torres.Sa vb despre subiect ,nu cred ca merita,mai potrivit ar fi un concurs cu scorul exactCassilasP Ferreira Lucio Thuram Sylvinho
Messi Deco Ronaldinho C Ronaldo
Eto'o Zlatan
esti TERMINAT
de unde stii?
mi se pare o prostie treaba asta cu echipa pt prima etapa. E clar ca o sa fie echipa standard cu 6 fundasi 3 mijlocasi si o urma de atacant care a fost si in meciurile cu olandezii.
Carlos
Ogararu Baciu Ghionea Nesu
Nicolita Radoi Paraschiv Bostina
Dica Iacob
:roll:
Carlos
Radoi,Ogararu,Nesu
V.Cristocea,Dica,Bostina,Nicolita
Oprita Iacob Cristea
As juca asa deoarece Arges este echipa defensinva si vine sa se apere.
Ei nu vor ataca,vor juca pe contraatac dar funadsii nostri au destula experienta.
+
Oprita si Cristea sunt jucatori buni,talentati pot mult insa se afla intr-o stare proasta.Stim cu toti cum juca Neaga inaintea meciului cu National cand a batut penaltyul decisiv el atunci a renascut.Eu zic ca meciul cu Arges este o ocazie si pentru Cristea si pentru Oprita(sa prinda simtul porti).Nici Iacob nu o duce prea bine dar sper ca asta sa fie un mic pas spre o echipa ofensiva cum jucam cu Protasov
Carlos
Ogararu Baciu Ghionea P.Marin
Nicolita Radoi Cristocea Bostina
Cristea Dica
Sunt suspendati Goian si Para
S-a amanat si returul, deci primul meci este cu Betis
Carlos
Ogararu Goian Ghionea Nesu
Nicolita Paraschiv Radoi Bostina
Iacob Dica
Si stiti cine invinge deja .... nu? Steaua bineinteles. Pentru toti carora le curge sange ROS-ALBASTRU prin vene Forza Steaua !!!
Carlos - nesu , Ogararu , Ghionea, Goian - Radoi , Paraschiv, Bostina , Nicolita - Iacob , Dica
Carlos
Ogararu
Baciu
Ghionea
Nesu
Nicolita
Radoi
Lovin
Bostina
Dica
Iacob
poate ar trebui sa joace mai mult si Oprita ![]()
Carlos
p.Marin
Ogararu
Ghionea
Radoi
Cristocea
Nicolita
Bostina
Iacob
Cristea
Dica(60 min,nu cred ca duce tot meciu)