FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs Bradul "ros-albastru"

Marius29.12.2010 11:21

Miercuri, 29 Decembrie 2010, s-a incheiat concursul "Bradul Ros-Albastru", oraganizat de Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti si fcsteaua.ro.

 

In urma selectiei pozelor trimise, 11 suporteri vor avea ocazia sa castige premiile puse in joc.

 

Locul 1: cartea aniversara a clubului

 

Locul 2: un set de dvd-uri cu drumul spre Sevilia si finala Steaua-Barcelona 1986

 

Locul 3: un tricou aniversar AISS Anul 63

 

Premiu special: acordat de colectivul AISS si fcsteaua.ro

 

Votarea se va face aici, insa comentariile referitoare la concurs se pot face numai la ARTICOLUL DE PE PRIMA PAGINA

 

REGULAMENT:

 

1. Se accepta un singur vot/cont.

 

2. Numai userii inregistrati vor avea voie sa voteze. Daca cineva este pentru prima oara pe fcsteaua.ro, va trebui sa se inregistreze.

 

3. Nu incercati sa votati de pe acelasi IP cu mai multe conturi! (primiti ban IP+cont sters)

 

4. Se vor acorda 3 premii, dupa cum am postat mai jos + un premiu special acordat de colectivul AISS si fcsteaua.ro .

 

5. Puteti folosi orice modalitate pentru a va promova bradutii, si implicit pentru a primi voturi(Yahoo Messenger, facebook, twitter, huburi dc++ etc.). Nu veti avea voie sa faceti spam la articolele de pe fcsteaua.ro

 

6. Orice abatere de la aceste reguli va atrage penalizarea voastra sau descalificarea, dupa caz.

 

Pozele care au intrat in concurs pot fi vizualizate la ACEASTA ADRESA

 

Votarea se va incheia la data de 5.01.2011, ora 23:59

 

AISS si fcsteaua.ro va ureaza mult success!