FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bombe - Petarde !

SteLuTzZz27.12.2010 10:54

stock 0

23122010035.jpg

AG27.12.2010 12:42

tortze, stroboscoape.. ceva ?

kawa27.12.2010 16:15

aceasi intrebare am si eu.........torte rosi ai?

 

SteLuTzZz27.12.2010 18:25

 

torte rosii urmeaza sa aduc pe 29 sau 30 .. asa ca sa vizitati "Bursa" :)