FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inchiriez apartament

razvan2824.12.2010 19:21

Vreau sa inchiriez un aparatament pentru revelion , cine stie vreun apartament in regim hotelier de inchiriat sau inchiriaza astept PM sau reply

AG24.12.2010 20:08

si eu care credeam k tu dai spre inchiriere :))

blindica24.12.2010 21:15

Verifica pe anuntul.ro.

 

Spre exemplu.

 

Regim hotelier Apartament 3 camere in regim hotelier,mobilat,utilat,ac,masina de spalat,toate utilitatile. Zona Dimitrie Cantemir,pret 50 euro/zi 0762.580.580

razvan2825.12.2010 15:11

Mersi blindica asta pare destul de ieftin la 3 camere....zona Cantemir e pe langa liceul Cantemir nu ?

blindica25.12.2010 16:33

Ori e pe la Universitatea Dimitrie Cantemir ,adica la Timpuri Noi,ori e intre Tineretului si zona fostului restaurant Budapesta,adica la 5 minute de Piata Unirii.

Cu placere.

AG25.12.2010 17:59
Mersi blindica asta pare destul de ieftin la 3 camere....zona Cantemir e pe langa liceul Cantemir nu ?

in Bucuresti totul e pe dos frate.. nu te astepta sa le gasesti unde crezi :))

razvan2826.12.2010 12:41

Da stiu...biserica Kretzulescu e langa Muzeul de Istorie si Ateneu , deci pe Victoriei si liceul e pe Hristo Botev...

 

 

Chiar , AG , nu stii si tu vreun apartament ? :D