FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Anul Nou

albanezul22.12.2010 13:29

Sunt interesat sa stiu daca AISS organizeaza petrecere de Revelion si cam cat ar costa?ma intereseaza sa stiu din timp ca sa pot sa pun bani deoparte.multumesc anticipat..

Kellerman22.12.2010 14:32

cam tarziu pentru asa ceva, nu crezi ?