FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

redesign

George Stan12.02.2006 18:04

Astazi am modificat layoutul siteului.

Ne cerem anticipat scuze pentru eventualele probleme care o sa apara in urmatoarele zile din acest motiv.

SteauaToronto12.02.2006 18:24

Plus am realizat live text + video, audio, imagine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bppd12.02.2006 18:55

Felicitari pentru noul design, dar daca mi se permite o sugestie - mijlocul lasa impresia ca ar fi prea inghesuit. In rest, numa' bine si mult succes in continuare :)

FanSteaua4Life12.02.2006 19:11

Eu cred ca arata mult mai bine acuma, felicitari pesoanelor implicate in design... :wink:

armanovici12.02.2006 19:24

George sunt SUPER INCANTAT!!

 

FELICITARI!

steauaclub.tk12.02.2006 20:04

Bravo! 8) Arata foarte bine! Mie mi-ar placea ca pe prima pagina sa fie o alta aranjare a articolelor.Mai sunt inca niste erori, dar probabil ca vor disparea in scurt timp.Nu merg unele linkuri din index.

bppd12.02.2006 20:10

Eu nu reusesc sa ma deloghez de pe forum :?

dbd12.02.2006 20:48

Felicitari !

Este intradevar superb !

Tineti-o tot asa !

sile2212.02.2006 20:51

O sugestie daca se poate si daca este posibil tehnic ca nu ma pricep : scoateti dungile albaste de pe margine, ca pare totul inghesuit,in rest este ok mai ales cu transmisia meciurilor :D

Maresal12.02.2006 22:05

Foarte buna schimbarea.Imi place mult meniul si faptul ca e pus pe mijloc.

Poate pe viitor il faci de 1024x768 pt a nu mai fi atat de inghesuit (pe mine nu ma derajeaza).Din cate se vede mai jos sub 10% din vizitatori mai au o rezolutie de la 800x600 in jos

 

1024x768 -23.587- 69,82%

 

1280x1024 -4.398- 13,02%

 

800x600 -3.143- 9,30%

 

1152x864 -2.082- 6,16%

 

Altele -387- 1,15%

 

640x480 -103- 0,30%

 

1600x1200 -83- 0,25%

George Stan12.02.2006 22:42

Cand scade sub 5% facem. Nu mai e mult pana atunci. Multumim de sugestii.

SebaS12.02.2006 22:44

E super OK! Eu zic ca e bine cu albastru pe margini :) doar nu vreti alb...:)

FORZZA Steaua

Virgil12.02.2006 22:48

Imi place foarte mult,iar faptul ca pare putin inghesuit nu ma deranjeaza.Imi place fondul color si rosul si albastrul in degrade al capului paginii.

Ma bucur sa fiu user pe un astfel de site,unde dorinta creatorului sau de mai bine e evidenta permanent.

Felicitari !

Ultras_Fever12.02.2006 23:03

felicitari schimbarea la fata e binevenita!!

bebeto12.02.2006 23:28

mie imi placea mai mult cum era inainte.apare prea inghesuit asa doar pe centru si cu marginile albastru sec.sau poate ca nu l-ati definitivat inca.

armanovici13.02.2006 02:14

O sa te obisnuiesti si o sa iti placa mult mai mult asa cum este acuma..

 

Sunt sigur de asta..

SteauaToronto13.02.2006 03:55

Baieti am testat astazi aplicatia aia live e super super tare....Deci sa va explic:

 

1. o sa vedeti live text misto cu icoane, faze importante

 

2. si o sa fie poze, video, audio adaugate toate live din timpul meciului este foarte foarte usor de folosit.

 

3.Va asteptam la prima transmisie Heerenveen - Steaua!

sorin_77713.02.2006 09:22

o structura mai compacta, o navigare mai usoara la rezolutii mari... imi place... e mai bine... plus ca butoanele din meniul principal s-au marit...

 

Felicitari... :wink:

IONUTZ-CIPRIAN13.02.2006 16:23

:evil: >>>E faina schimbarea!Am inteles eu bine...o sa fie transmise meciurile live pe site?Acum am senzatia ca este cam inghesuit,dar totul este ok....si inca ceva mai intratiu si voi pe chat ca nu este pus degeaba!!>>> :twisted:

gloribyh13.02.2006 17:19

Cand o sa fie transmis primul meci live?????In rest felicitari