FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sperietoarea de copii !!

Ultras_Fever12.02.2006 13:51
armanovici12.02.2006 14:05

Despre efectele nocive ale internetului asupra copiilor!

 

Asemenea linkuri ar trebui interzise(ma refer la cel care il accesa copilul!

Ultras_Fever12.02.2006 16:32

am ras cu lacrimi cand l-am vazut pe pusti cum lovea monitorul :lol:

steauaclub.tk12.02.2006 17:21

Ce idiot ala care i-a facut asta lu' ala micu'! :twisted:

FANATIK RED-BLUE13.02.2006 13:33

:lol: :lol: LOL! VERY, VERY LOL! :lol: :lol:

radoi8613.02.2006 13:56

Traumatizante chestiile astea cu linkuri cu tot felul de tampenii primite de la cineva in care ai incredere. Asa am primit si eu un filmulet pe messenger pe care l-am deschis cu toata increderea si imediat imi apare un terorist, bagand cutitul in gatul unui ostatic. Mi se par niste chestii cu care nu este bine sa te joci, mai ales daca un copil este victima acestor glume...

IONUTZ-CIPRIAN13.02.2006 14:42

:evil: >>>Cred ca are pustiul ala numai cosmaruri noaptea,de acum cred ca tremura cand deschide ceva,imi pare rau de el cu toate ca am ras!!>> :twisted:

radoi8613.02.2006 15:32

Iti dai seama...daca era si singur acasa ar fi fost chiar 'crima'

armanovici13.02.2006 20:38

Ganti-va la copilul vostru cei care sunteti parinti...sa pateasca asa ceva..Eu l-as linsa cu mana mea pe cel care i-ar da linkul!

FANATIK RED-BLUE13.02.2006 22:00

Eu i-as da mai multe link-uri "sperietori"! :twisted: :twisted: :twisted:

armanovici13.02.2006 23:45

Pentru asta nu vei ajunge tu niciodata moderator :twisted: :twisted: :twisted: :idea: :lol: :lol: :lol:

adriancostin8314.02.2006 04:33

Hai ca a fost tare...cum sarea ala pe acolo....chiar tare

Ultras_Fever14.02.2006 08:53
Eu i-as da mai multe link-uri "sperietori"!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

ce-ai vrut sa zici??

FANATIK RED-BLUE14.02.2006 12:57

Haideti ma... Doar glumeam!

adriancostin8314.02.2006 23:22

alta.....uitati-in ivancercati sa il treceti aici....jucati putin si vedeti ce vi se intampla :P ...era sa fac infart :wink:

 

http://www.yehey.com/exgame.htm

Darius_Stelistul15.02.2006 10:30

Hai ca e tare faza.Si eu sunt de acord cu armanovici.

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 10:38

:evil: >>>Cu astea unul mai slab de inger poate sa-si dea duhul in fata calcului,atata mai trebuie dupa caini sa vezi stiri cu calc. ucigase!!>>>> :twisted:

Darius_Stelistul15.02.2006 19:56

Doamneeee!Hai ca asa ceva nu am mai vazut.Eu as fii spart monitorul daca as fii fost in locul lui :D

adriancostin8317.02.2006 00:10

da?..pai atunci dute pe postul meu de mai sus cu site-ukl ala....si ne vedem cand iti iei alt calculator :P

Darius_Stelistul17.02.2006 10:24

Adriane esti tare.Stii ce m-am speriat?Era sa mor.Doooooamne :oops:

De unde ai gasit linkurile astea?

Darius_Stelistul17.02.2006 19:55

Da e chiar infricosetor.Am tipat cand am vzut asa ceva primadata. :twisted:

adriancostin8318.02.2006 01:07

ma plimb si eu pe net...si se gasesc

Darius_Stelistul18.02.2006 13:33

Eu am incercat sa caut pe google dar nu am gasit