Despre efectele nocive ale internetului asupra copiilor!
Asemenea linkuri ar trebui interzise(ma refer la cel care il accesa copilul!
am ras cu lacrimi cand l-am vazut pe pusti cum lovea monitorul :lol:
Ce idiot ala care i-a facut asta lu' ala micu'! :twisted:
:lol: :lol: LOL! VERY, VERY LOL! :lol: :lol:
Traumatizante chestiile astea cu linkuri cu tot felul de tampenii primite de la cineva in care ai incredere. Asa am primit si eu un filmulet pe messenger pe care l-am deschis cu toata increderea si imediat imi apare un terorist, bagand cutitul in gatul unui ostatic. Mi se par niste chestii cu care nu este bine sa te joci, mai ales daca un copil este victima acestor glume...
:evil: >>>Cred ca are pustiul ala numai cosmaruri noaptea,de acum cred ca tremura cand deschide ceva,imi pare rau de el cu toate ca am ras!!>> :twisted:
Iti dai seama...daca era si singur acasa ar fi fost chiar 'crima'
Ganti-va la copilul vostru cei care sunteti parinti...sa pateasca asa ceva..Eu l-as linsa cu mana mea pe cel care i-ar da linkul!
Eu i-as da mai multe link-uri "sperietori"! :twisted: :twisted: :twisted:
Pentru asta nu vei ajunge tu niciodata moderator :twisted: :twisted: :twisted: :idea: :lol: :lol: :lol:
Hai ca a fost tare...cum sarea ala pe acolo....chiar tare
Eu i-as da mai multe link-uri "sperietori"! :twisted: :twisted: :twisted:
ce-ai vrut sa zici??
Haideti ma... Doar glumeam!
alta.....uitati-in ivancercati sa il treceti aici....jucati putin si vedeti ce vi se intampla
...era sa fac infart :wink:
Hai ca e tare faza.Si eu sunt de acord cu armanovici.
:evil: >>>Cu astea unul mai slab de inger poate sa-si dea duhul in fata calcului,atata mai trebuie dupa caini sa vezi stiri cu calc. ucigase!!>>>> :twisted:
Doamneeee!Hai ca asa ceva nu am mai vazut.Eu as fii spart monitorul daca as fii fost in locul lui ![]()
da?..pai atunci dute pe postul meu de mai sus cu site-ukl ala....si ne vedem cand iti iei alt calculator ![]()
Adriane esti tare.Stii ce m-am speriat?Era sa mor.Doooooamne ![]()
De unde ai gasit linkurile astea?
Da e chiar infricosetor.Am tipat cand am vzut asa ceva primadata. :twisted:
ma plimb si eu pe net...si se gasesc
Eu am incercat sa caut pe google dar nu am gasit