10.12.2010 13:05
scump domne scump la 25 lei ![]()
scump domne scump la 25 lei![]()
atunci da cu artificii de tort .
si oricum nu cred ca te a rugat nimeni sa iti dai cu parerea .
Multumesc pt intelegere .
Ti-am dat PM.
Stelutzz, macar nu da la minori, ma! ![]()
Stelutzz, macar nu da la minori, ma!![]()
o sa le cer buletinu la verificat..
anu asta am munitie mult mai periculoasa ca cea de anu trecut ![]()