FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Torte poloneze

SteLuTzZz10.12.2010 13:05

OUT OF STOCK !

d_80.jpg

Mihai Nita10.12.2010 16:59

scump domne scump la 25 lei :P

SteLuTzZz10.12.2010 17:14
scump domne scump la 25 lei :P

 

atunci da cu artificii de tort .

si oricum nu cred ca te a rugat nimeni sa iti dai cu parerea .

Multumesc pt intelegere .

pytycrys13.12.2010 17:48

Ti-am dat PM.

Stanici14.12.2010 10:54

Stelutzz, macar nu da la minori, ma! :D

 

SteLuTzZz14.12.2010 12:20
Stelutzz, macar nu da la minori, ma! :D

o sa le cer buletinu la verificat..

anu asta am munitie mult mai periculoasa ca cea de anu trecut :))