FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

OLIMPIADA TORINO 2006

FANATIK RED-BLUE11.02.2006 22:53

Ce ziceti de deschidere? A cantat si Pavaroti. Ati vazut cum s-a aprins flacara? Dar de artificii ce ziceti?[/b]

dbd12.02.2006 10:51

am urmarit-o mai ales ca la altceva nu prea aveam sa ma uit de aici...si mi-a placut dar acei oameni care au format un schior ? :o

Virgil12.02.2006 12:16

Nu am vazut-o.Pentru ca am foarte multe de facut.Motivul adevarat e ca nu imi plac sporturile de iarna.Cu exceptia sariturilor de la trambulina.

Daca ziceti ca a fost asa de frumoasa deschiderea,chiar regret ca nu am vazut-o...

Sper sa prind inchiderea,care va fi probabil la fel de frumoasa si plina de sentimente.

dbd12.02.2006 12:32

by the way : olimpiada e transmisa in direct pe EuroSport in fiecare zi...

hannibal16.02.2006 21:24

frumoasa organizare ! imi place ..am vazut si acea multime de oamneni care formau un schior ..! cred ca nemtzii vor lua cele mai multe medalii de aur ..delegatzia lor este si cea mai numeroasa

Recoba19.02.2006 11:44

Stau si ma minunez de o chestie : ce inseamna transmisiuni profesioniste . Minim 10 camere la orice proba e incredibil ce fac oamenii astia.Chiar faceam o comparatie fortata vis a vis de transmisiunile de hochei .TV Sport cu transmisiunile senzationale in care nu vad unde e pucul, mereu cameramanul e prins pe picior gresit :lol: :lol: si cele de la hochei de la torino. Am ramas uimit,era plasata o camera mica in casca arbitrului !!!!!

dbd20.02.2006 18:14

ce varza suntem la sporturile de iarna...nici o medalie !!! si mai e mai putin de o saptamana... :x :evil:

Allen20.02.2006 18:36

Ce hochei se joaca la Olimpiada, Doamneee!

E imposibil sa compari un meci Slovacia-Russia cu un Steaua-M Ciuc. Ai nostri parca joaca doar in viteza intai.

Grinch21.02.2006 12:54

Se uita cineva la sarituri cu schiurle ? Austria a castigat concursul pe echipe .

dbd21.02.2006 17:33

da eu ma uit...parca a sarit austriacul ala apoape de 140 de metri nu ?

cat despre hochei e tare...dar se iau foarte des la bataie :lol:

IONUTZ-CIPRIAN21.02.2006 17:36

:evil: >>>Mie imi place faptul ca si la aceste sporturi si la asa mare competitie mai sunt unii care isi baga in vena (dopeaza),mai bine nu s-ar prezenta ,asa mai faci si o tara de ras,am auzit ca nixi nu erau la prima fapta de acest gen,oameni fara cap!!>>> :twisted:

dbd21.02.2006 17:43

sa te dopezi nu inseamna numai ca iti bagi in vena sau ca te droghezi...ci poate sa insemne si ca ai consumat niste medicamente sau alimente care iti dau energie...

IONUTZ-CIPRIAN21.02.2006 17:46

:evil: >>>Si eu ce am spus in paranteza,si cu seringile ce faceau mancau cu ele supa?>>> :twisted:

FANATIK RED-BLUE27.02.2006 13:24

Ieri, 26.02.2006, s-a incheiat oficial Olimpiada de iarna Torino 2006. Peste 4 ani, aceasta olimpiada va avea loc in Canada!

johnny1727.02.2006 15:54

ce parere avetzi despre finala la hochei?????....pentru cei care nu au urmarit SUEDIA-Finlanda 3-2...a fost un meci echilibrat dar suedezii au fost mai buni :D