Cine-l are??? E ultimul N.F.S. aparut... Eu il am de cateva zile si am facut 15% din cariera (doar 3 zile)! Cum vi se pare (ma refer la joc nu la cariera mea :lol: :lol: :lol: )?
Cine-l are??? E ultimul N.F.S. aparut... Eu il am de cateva zile si am facut 15% din cariera (doar 3 zile)! Cum vi se pare (ma refer la joc nu la cariera mea :lol: :lol: :lol: )?
bv...il stiu il au niste prietenii de'ai mei... dar facusera numai 11 % ...bv ![]()
si eu il joc,de vreo 2 luni,dar nu ii acord prea mult timp asa ca am ajuns doar al 8-lea in lista most wanted ![]()
:evil: >>>L-am terminat de o luna de zile,e super jocul dar parca mai tare a fost "underground" parerea mea,oricum dupa 50% devine cam greu!!>>> :twisted:
l-am terminat a2a oara..
e misto si e mult mai reusit decat underground..
e mai usor de umblat prin el, e mai usor sa tunezi masinile, e mai clar meniul si masinile sunt mai realistice.
si eu l-am terminat.Eu zic ca nfsmw e mai bun decat underground
Este la fel de bun ca si politia din joc!