FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NEED FOR SPEED MOST WANTED

FANATIK RED-BLUE11.02.2006 22:26

Cine-l are??? E ultimul N.F.S. aparut... Eu il am de cateva zile si am facut 15% din cariera (doar 3 zile)! Cum vi se pare (ma refer la joc nu la cariera mea :lol: :lol: :lol: )?

dbd12.02.2006 10:50

bv...il stiu il au niste prietenii de'ai mei... dar facusera numai 11 % ...bv :)

luc15.02.2006 20:46

si eu il joc,de vreo 2 luni,dar nu ii acord prea mult timp asa ca am ajuns doar al 8-lea in lista most wanted :oops:

IONUTZ-CIPRIAN16.02.2006 09:52

:evil: >>>L-am terminat de o luna de zile,e super jocul dar parca mai tare a fost "underground" parerea mea,oricum dupa 50% devine cam greu!!>>> :twisted:

BandiT22.02.2006 13:26

l-am terminat a2a oara..

e misto si e mult mai reusit decat underground..

e mai usor de umblat prin el, e mai usor sa tunezi masinile, e mai clar meniul si masinile sunt mai realistice.

the_killer25.02.2006 09:58

si eu l-am terminat.Eu zic ca nfsmw e mai bun decat underground

FANATIK RED-BLUE25.02.2006 13:58

Este la fel de bun ca si politia din joc!