Steaua anului 1952:

Echipa Stelei dinaintea sezonului 1966-1967, cu Ilie Savu (primul din stinga) "principal" si Ștefan Onisie (primul din dreapta) secund:

Fotografia de dinaintea sezonului 1975-1976, in care s-a luat titlul. Antrenorii sunt chiar pe primul rind de sus, Emeric Ienei (stinga) "principal" si Carol Creiniceanu (dreapta) secund. Cei doi tehnicieni sunt si singurii care nu au adoptat moda "Beatles", cu plete.

Alte poze:





































































































