Daca vreti sa dati spargeri, sa va drogati,sa cumparati droguri,sa ai gangu propriu...si altele tre sa intrati pe www.thecrims.com ... e super
p.s. e doar un joc :wink:
Editat. S-a inlaturat limbajul neadecvat. Moderatorii
Daca vreti sa dati spargeri, sa va drogati,sa cumparati droguri,sa ai gangu propriu...si altele tre sa intrati pe www.thecrims.com ... e super
p.s. e doar un joc :wink:
Editat. S-a inlaturat limbajul neadecvat. Moderatorii
Wow! Sa ne drogam! Bravo,mai! :lol:
lol... am jucat si eu asta 3 runde
devenisem dependent
o sa vedeti certuri intre romani de o sa faceti pe voi de ras oricum ... jocul s-a schimbat mult si romanii care chiar stiau sa joace s-a lasat
pai era si normal sa se lase.la cate manarii fac adminii din polonia sa castige numai ei, nu iti mai vine sa joci.[/img]
mei...nu stiu..dar mie imi place
:evil: >>>E copil mai are 12 anii ce sa-i ceri?>>> :twisted:
Asemenea cuvinte nu au ce cauta pe acest site.Moderatorii ar trebui sa stearga acest topic
si eu sunt inregistrat pe site,dar m-am lasat.
oricum...e o problema mare..acum tre sa inceapa o noua runda..si le-a picat un server :cry:
pacat.cand trebuie sa inceapa noua runda? :twisted:
deja a unceput :wink: ...fara probleme..
am vazut,acuma nu mai stiu cu ce nume m-am inregistrat ![]()