FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

WWW.THECRIMS.COM

adriancostin8310.02.2006 05:56

Daca vreti sa dati spargeri, sa va drogati,sa cumparati droguri,sa ai gangu propriu...si altele tre sa intrati pe www.thecrims.com ... e super

 

p.s. e doar un joc :wink:

 

Editat. S-a inlaturat limbajul neadecvat. Moderatorii

steauaclub.tk10.02.2006 12:34

Wow! Sa ne drogam! Bravo,mai! :lol:

M1rceaSUD10.02.2006 13:21

lol... am jucat si eu asta 3 runde

devenisem dependent

o sa vedeti certuri intre romani de o sa faceti pe voi de ras oricum ... jocul s-a schimbat mult si romanii care chiar stiau sa joace s-a lasat

neagu25neaga10.02.2006 14:13

pai era si normal sa se lase.la cate manarii fac adminii din polonia sa castige numai ei, nu iti mai vine sa joci.[/img]

adriancostin8311.02.2006 05:04

mei...nu stiu..dar mie imi place

Darius_Stelistul15.02.2006 11:00
Editat. S-a rezolvat problema cu limbajul. Moderatorii
IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 11:03

:evil: >>>E copil mai are 12 anii ce sa-i ceri?>>> :twisted:

Darius_Stelistul15.02.2006 19:51

Asemenea cuvinte nu au ce cauta pe acest site.Moderatorii ar trebui sa stearga acest topic

the_killer24.02.2006 18:50

si eu sunt inregistrat pe site,dar m-am lasat.

adriancostin8325.02.2006 00:21

oricum...e o problema mare..acum tre sa inceapa o noua runda..si le-a picat un server :cry:

the_killer25.02.2006 07:50

pacat.cand trebuie sa inceapa noua runda? :twisted:

adriancostin8326.02.2006 04:47

deja a unceput :wink: ...fara probleme..

the_killer26.02.2006 07:39

am vazut,acuma nu mai stiu cu ce nume m-am inregistrat :oops: