FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinou in strada !

Demo24.11.2010 22:54

Baieti ..mai tineti minte anii aceia cand ieseam in strada dupa fiecare calificare? Ce imi e dor de vremurile alea. Am putut atunci de ce nu o putem face dinou? HAIDETI BAIETI DATI TOT CE PUTETI :steag_cruce_invers: VREM CALIFICAREA fular-campionii

y-jam25.11.2010 07:16

Da cine te tine neicule sa nu iesi in strada? Iesi...