24.11.2010 22:54
Baieti ..mai tineti minte anii aceia cand ieseam in strada dupa fiecare calificare? Ce imi e dor de vremurile alea. Am putut atunci de ce nu o putem face dinou? HAIDETI BAIETI DATI TOT CE PUTETI
VREM CALIFICAREA ![]()
Baieti ..mai tineti minte anii aceia cand ieseam in strada dupa fiecare calificare? Ce imi e dor de vremurile alea. Am putut atunci de ce nu o putem face dinou? HAIDETI BAIETI DATI TOT CE PUTETI
VREM CALIFICAREA ![]()
Da cine te tine neicule sa nu iesi in strada? Iesi...