Primul venit, primul servit.
1. i0nutz83 MU
8 oameni !!!!!!!!
Primul venit, primul servit.
1. i0nutz83 MU
8 oameni !!!!!!!!
niculaeflorinel - Real Madrid
heruand20 - AC Milan
mihai1411 - inter milano
danutz12345 - Chelsea
dusted_91 - (tiki taka) Barcelona ![]()
Hai inca 2 ![]()
Mai jucam ?
eu joc...
spunem iar toti...care jucam
?
astia mai noi nu mai gasiti 2 jucatori? eu l-am adus pe danutz sa am pe cine sa domin ![]()
E trist ce se intampla. La 07 si 08 aveam zeci de oameni care ramaneau pe afara, acum nu gasim nici macar 8 insi disponibili...
ID: Just.Bibanu
Echipa: Arsenal Londra
Marti ii dam drumul, ok ?
Am vorbit cu Nicolae Florinel si nu o sa poata juca pentru ca are sesiune ! Daca chiar nu o sa poata juca, mai lom un player de la inscrieri.
Nu putem sa lom, ca nu exista. Care este.
Exista Mitu_Costel si Mariussan_Fifa !