FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegeri echipe

i0nutz8324.11.2010 16:02

Primul venit, primul servit.

 

1. i0nutz83 MU

 

8 oameni !!!!!!!!

Allexx10x24.11.2010 16:03

niculaeflorinel - Real Madrid

Viper2224.11.2010 16:47

heruand20 - AC Milan

mihai141124.11.2010 17:15

mihai1411 - inter milano

dani@steaua4ever24.11.2010 17:39

danutz12345 - Chelsea

EMPORiO24.11.2010 21:07

dusted_91 - (tiki taka) Barcelona :)

i0nutz8325.11.2010 16:29

Hai inca 2 :)

i0nutz8311.12.2010 14:27

Mai jucam ?

mihai141113.12.2010 19:52

eu joc...:)) spunem iar toti...care jucam :))?

 

astia mai noi nu mai gasiti 2 jucatori? eu l-am adus pe danutz sa am pe cine sa domin :))

i0nutz8315.12.2010 15:56

E trist ce se intampla. La 07 si 08 aveam zeci de oameni care ramaneau pe afara, acum nu gasim nici macar 8 insi disponibili...

just bibanu28.01.2011 19:26

ID: Just.Bibanu

 

Echipa: Arsenal Londra

Franci29.01.2011 14:06
franci_stelistul - Manchester City
i0nutz8330.01.2011 17:50

Marti ii dam drumul, ok ?

just bibanu31.01.2011 01:31

Am vorbit cu Nicolae Florinel si nu o sa poata juca pentru ca are sesiune ! Daca chiar nu o sa poata juca, mai lom un player de la inscrieri.

i0nutz8331.01.2011 14:36

Nu putem sa lom, ca nu exista. Care este.

just bibanu31.01.2011 19:51

Exista Mitu_Costel si Mariussan_Fifa !