FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

probleme traker

halalaieec25.11.2010 06:24

de ce nu mai merge trackerul?

primesc mesajuk asta la conectare:

[1045] dbconn: mysql_connect: Access denied for user 'fcstrackeruser'@'localhost' (using password: YES)

Azzido25.11.2010 07:22

rezolvat. am mutat siteul si uitasem sa configurez trackerul.

cipi8707.06.2011 06:52

daca se poate sa nu mai puneti meciuri in format hd pentru ca nu le putem vedea la un dvd trebuie neaparat pe pc.va rog daca se poate sa ma ajutati