09.02.2006 09:50
<<VREA CINEVA BANNERE?>>
<<VREA CINEVA BANNERE?>>
Te murdaresti tu sa le faci??? :lol: :lol: :lol: Si trebuia sa pui topicul la reclame!
:evil: >>>Eu in locul tau as cere un post de administrator!!!>>> :twisted:
nici moderator nu ar fi rau :wink:
ai faci bannere pe gratis ?
:evil:>>>Moca le fac cu placere,dar fac altceva cu el,dar as prefera sa nu-ti spun ce,ca te vizeaza pe tine!!>>> :twisted:
:evil:>>>,dar as prefera sa nu-ti spun ce,ca te vizeaza pe tine!!>>> :twisted:
Usurel..
e tare.Imi place.E cu Steaua
Am vazut si eu in sfarsit un site cu Steaua.La acest topic numai cu Reclame care nu au legatura cu Steaua
ce fel de bannere??
Daca ai un banner tare trimite-l pe adresa r***@***