FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

<<VREA CINEVA BANNERE?>>

razvan3l24_|_09.02.2006 09:50

<<VREA CINEVA BANNERE?>>

FANATIK RED-BLUE09.02.2006 09:53

Te murdaresti tu sa le faci??? :lol: :lol: :lol: Si trebuia sa pui topicul la reclame!

IONUTZ-CIPRIAN09.02.2006 09:56

:evil: >>>Eu in locul tau as cere un post de administrator!!!>>> :twisted:

dbd09.02.2006 15:17

nici moderator nu ar fi rau :wink:

ai faci bannere pe gratis ?

IONUTZ-CIPRIAN09.02.2006 16:07

:evil:>>>Moca le fac cu placere,dar fac altceva cu el,dar as prefera sa nu-ti spun ce,ca te vizeaza pe tine!!>>> :twisted:

armanovici09.02.2006 20:10
:evil:>>>,dar as prefera sa nu-ti spun ce,ca te vizeaza pe tine!!>>> :twisted:

 

Usurel..

Darius_Stelistul15.02.2006 20:17

e tare.Imi place.E cu Steaua

Darius_Stelistul15.02.2006 20:20

Am vazut si eu in sfarsit un site cu Steaua.La acest topic numai cu Reclame care nu au legatura cu Steaua

Ultras_Fever15.02.2006 21:07

ce fel de bannere??

Darius_Stelistul16.02.2006 21:40

Daca ai un banner tare trimite-l pe adresa r***@***