FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

fulare

alexis08.02.2006 20:42

cumpar urgent fular negru in dungi ros-albastre si dungulitze albe(vechiul model de fular scos de grupul ultras)...daca poate cineva sa faca rost sau are de vanzare sa-mi spuna...ofer pret bun :D

Darius_Stelistul15.02.2006 19:49

Nu cred ca are nimeni.Si chair daca ar avea cineva nu as prea crede ca ti l-ar da. :?