13.11.2010 08:21
Este ceva foarte foarte interesant si il recomand cu caldura
Este ceva foarte foarte interesant si il recomand cu caldura
Cea mai mare gaura neagra din Univers este Parlamentul Romaniei.
Te pot contrazice aici , gaura neagra este la guvern nu la parlament ![]()
Hai mai bine sa zicem ca intreaga structura de conducere si administrare a finantelor tarii este o mare gaura neagra ![]()
Hmm acum iar nu sunt de acord cu tine
))) daca te-ai uita la clip ai sa vezi ca defapt o gaura neagra este un pas foarte important in viata galaxiliilor , un fel de motor al ciclului existential al stelelor.....pe cand aparatul administrativ al tarii nu este decat un pas al ciclului vilelor din snagov.
Eu cred ca o s-o haleasca gaura portocalie pe gaura neagra!
Cea mai mare gaura neagra din Univers este Parlamentul Romaniei.
si udrea ce mai e atunci? ![]()