FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cosmic Journeys: The Largest Black Holes in the Universe

Robert Aeroth13.11.2010 08:21

Este ceva foarte foarte interesant si il recomand cu caldura

 

MoWeed13.11.2010 08:41

Cea mai mare gaura neagra din Univers este Parlamentul Romaniei.

Robert Aeroth13.11.2010 14:55

Te pot contrazice aici , gaura neagra este la guvern nu la parlament :D

MoWeed13.11.2010 14:56

Hai mai bine sa zicem ca intreaga structura de conducere si administrare a finantelor tarii este o mare gaura neagra :))

Robert Aeroth13.11.2010 15:22

Hmm acum iar nu sunt de acord cu tine :))))) daca te-ai uita la clip ai sa vezi ca defapt o gaura neagra este un pas foarte important in viata galaxiliilor , un fel de motor al ciclului existential al stelelor.....pe cand aparatul administrativ al tarii nu este decat un pas al ciclului vilelor din snagov.

vlad16.11.2010 08:00

Eu cred ca o s-o haleasca gaura portocalie pe gaura neagra!

 

 

Lays22.11.2010 03:11
Cea mai mare gaura neagra din Univers este Parlamentul Romaniei.

si udrea ce mai e atunci? :)