Am avut si eu probleme cu alcoolul dar citesc zilnic despre moldovenii din tara si sincer ma socheaza treaba:
"Pe oriunde citesc din astea , numai la moldoveni vezi : copii morti de foame de catre mama alcoolica, mama omorita de fiu beat manga, fete violate de tacsu , feciori beti ce violeaza babe de varsta lui strabunicasa ,mailati prin italia, au innebunit dreaqu de tot moldovenii astia.Nu degeaba se chinuia Stefan cel mare sa adune osteni la lupta, daca ei stateau mai mult beti manga.Ia sa vezi cum sar acum precum hienele: sunt peste tot , se nasc cate 10 frati dintr-o mama si 5 tati."
Cam asa mi-a scris un prieten...sunt chiar asa de rai aia pe acolo ?
