E cazul sa luam si noi atitudine!!!
Nu putem sa lasam un "obiect sanitar" (w.c.) sa creeze atmosfera si scandal la echipa! Nu de asta avem nevoie. Cand in sfarsit Gigi a inteles cum trebuie sa fie un patron si a reusit sa tina Steaua departe de scandaluri, vine w.c. Tudor si lanseaza atacuri fara precedent la adresa lui Gigi, atacuri care se vor rasfrange si asupra echipei. Daca tot ii plac mesajele de genul "Moarte lui Gigi" atunci o sa-i cumpar eu domnului w.c. o anitra... Si sa nu uite w.c Tudor ca asa cum el publica tot felul de mesaje in ziar, asa putem si noi sa afisam mesaje la meciuri pe care sa le vada toata tara, nu doar credulii care se uita in gura lui!
Ar fii bine sa nu mai continue ca s-ar putea ca in curand sa ne fie violat "teritoriu" si atunci vom fii obligati sa reactionam!!!
Pentru Steaua/ Ne dam viata!!!
