FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VAND NOKIA X2-NOU ! 5 megapixeli.

blindica09.11.2010 12:15

Telefonul este nou,garantie 2 ani.Cumparat pe 5 noiembrie 2010.

 

Pachetul contine incarcator de retea,card de 2GB,Casti si bateria telefonului.

 

Nu este blocat in nici o retea !

 

 

 

 

Nokia_X2.jpg

Este vorba de acest model.

 

400 RON,super oferta !

Predare personala in Bucuresti.

Ramburs,pentru provincie.

Mesaj privat sau contact la b***@*** !

 

 

Generale Retea GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

Lansare 2010, 2Q

Valabilitate Coming Soon

Marimi Dimensiuni 111 x 47 x 13 MM , 61 cc

Greutate 81 g

Ecran De tip TFT, 256K colors

Marimi 240 x 320 pixels

- 2.2 inches

- Comanda un logo gsm

ringtones De tip Polyphonic, MP3

Inserare noua Download - comanda acum

Cantitate Up to available memory

Difuzor Yes

- Stereo speakers; 3.5 MM audio jack; Dedicated music keys

Memory Agenda 1000 entries, Photocall

Lista apeluri Yes

Slot card microSD, up to 16GB

- Vezi preturi

Connect USB Yes, v2.0 microUSB

Port Infrarosu No

Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP

Data WAP Yes, WAP 2.0

Edge Class 32

GPRS Yes, Class 32

Media

Mesagerie SMS, MMS, Email, Push Email, IM

Video Player MP4/H.263 player

Audio Player MP3/WMA/eAAC+ player

Radio Stereo FM radio with RDS; built-in antenna

Camera

Camera Yes, 5 MP, 2592x1944 pixels, LED flash

Video Yes

Accesorii

Ceas Yes

Alarma Yes

Browser xHTML, HTML (Opera Mini)

Java Yes, MIDP 2.1

GPS No

Culori Red on Black, Blue on SIlver

Limbi Major European and Asia-Pacific languages

Jocuri Bounce Tales, City Bloxx, Snake III, Block'd, Diamond Rush, Rally 3D, Brain Champion, Sudoku - comanda acum

- Organizer

- Photo editor

- Voice memo

- T9

Baterie Standard battery, Li-Ion 860 mAh (BL-4C)

Music Play Up to 27 h

Stand-by Up to 624 h

Timp vorbire Up to 13 h 30 min

blindica10.11.2010 07:51

Se poate inchide,multumesc :D !

 

@Lari,ramane deschisa oferta mea,10 lei pentru poze cu orice model de telefon :nono:

Lari10.11.2010 08:00

Cu astea 3 poze ai facut cinste, nu fii tzigan! :bananadance: