07.02.2006 12:22
Vreau si eu sa atrag atentia asupra unui lucru. Bravul nostru patron Jiji se lauda ca vinde emblema Stelei(deci si palmaresul).
Vreau si eu sa atrag atentia asupra unui lucru. Bravul nostru patron Jiji se lauda ca vinde emblema Stelei(deci si palmaresul).
Despre "bravul nostru patron Jiji" discutam aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...?t=2101&start=0 :!:
la un moment dat se lauda MM ca ne face si noua o sala de trofee, a trecut ceva timp si inca nu am auzit de asa ceva. S-a tinut de cuvant decat cu revista! MM asteptam si sala cu trofee !!