FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Palmares?!?!?!?!?!?!?

Matusalem07.02.2006 12:22

Vreau si eu sa atrag atentia asupra unui lucru. Bravul nostru patron Jiji se lauda ca vinde emblema Stelei(deci si palmaresul).

FANATIK RED-BLUE07.02.2006 12:27

Despre "bravul nostru patron Jiji" discutam aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...?t=2101&start=0 :!:

Ultras_Fever07.02.2006 13:47

la un moment dat se lauda MM ca ne face si noua o sala de trofee, a trecut ceva timp si inca nu am auzit de asa ceva. S-a tinut de cuvant decat cu revista! MM asteptam si sala cu trofee !!