FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Europeana un obstacol pt. echipele Romanesti?

S`PP_feroce06.02.2006 22:44

Ce inseamna Cupa Europeana pentru Romania?Se pare ca inseamna un obstacol de netrecut pe care la momentul actual nicio echipa din Romania nu-l poate ajunge.De ce e simplu:Noi vindem toti jucatorii buni la straini care ne tabacesc fundurile cu proprii nostri jucatori.Daca Steaua nu siar fi vandut atatia jucatori valorosi acuma ar fi ajuns departe....dar nu sa continuat sa se vanda jucatori pana am ramas cu un lot aproape incapabil de a lua o cupa europeana!!!Voi ce parere aveti??? :?: :) [/i][/b]

armanovici06.02.2006 22:49

Mai exista un topic pe aceasta tema.

Discutiile pot continua aici:

 

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2350

 

Topic inchis!