FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Site-ul suporterilor lui Dinamo

lupisor lupetto05.08.2004 02:22

Vizitez de mai mult timp site-ul Dinamo-online.net fiindca acolo pot vedea mai multe rezumate video ale echipei. Pentru multi Români ca mine care traiesc in strainatate este greu sa urmarim fotbalul de acasa. Mi-ar place sa vad aceasi lucru pe acest site. Credeti ca este posibil?

George Stan06.08.2004 14:26

Pana acum am avut doar stirile de sport de la principalele televiziuni, in perioada demisiei lui Piturca si numirii lui Zenga. In viitorul apropiat, vom incerca sa punem si rezumatele meciurilor.

lupisor lupetto07.08.2004 20:02

mersi, ar fi foarte misto :)

lupisor lupetto22.08.2004 21:20

Bravo! Ati pus video clip-uri!

 

V-as suggera sa si anuntati pe pagina principala cand puneti aceste videoclipuri sau sa faceti o sectie numai pentru videoclipuri pentru a anunta vizitatorii de aceste noutati.

 

 

Lupi

cristioto09.09.2004 12:50

Pe acest site (www.totalsport.ro), veti gasi rezumatele meciurilor care va intereseaza.

reddog09.10.2004 10:08

Oricum va da clasa site-ul echipei campioane!!!!!

George Stan09.10.2004 17:34
Oricum va da clasa site-ul echipei campioane!!!!!

Mda, cuvantul nue apare de mult mai multe ori acolo

reddog10.10.2004 12:03

De parca voi sunteti mai buni in ceea ce priveste aceste cuvinte...

Hai sa fim seriosi!

Si care e faza cu "am castigat cupa si campionatul"?

George Stan10.10.2004 13:52
Si care e faza cu "am castigat cupa si campionatul"?

 

Unde ai vazut asta ?

:?: 8O :?:

reddog18.10.2004 23:04

Greseala mea, dar acum m-am prins, era vorba de "Suntem finalisti" din 1986... :oops:

Virgil26.01.2005 17:00
Greseala mea...:oops:

 

Unde-ti zboara gândul ? :P

 

FORZA

reddog27.01.2005 19:37

Unde imi zboara gandul??? Ghici!

Xander15.02.2005 23:14

@red dog, cred ca ziua de maine va fi cea mai oribila zi din viatza ta.. si totul va culmina seara, cand vei vedea incodata cum Steaua se poate cu marile puteri europene, spre deosebire de formatia aia ... Dinamo parca :lol: ..

Maine rog dinamovistii sa stea calmi, ca daca mai au si probleme cu inima s-ar putea sa se umple spitalele din "cauza" Stelei :D .Forza Steaua! Locul nostru e in finala :twisted:

Virgil16.02.2005 23:11
Unde imi zboara gandul??? Ghici!

De ce sa mai ghicesc?Stii bine ca stiu sigur la ce. :D

Xander16.02.2005 23:35

Noroc cu rezultatu asta.. ca altfel murea Borcea... :?

reddog17.02.2005 13:18

Oricum, ati jucat destul de bine. Cu putin noroc puteati si inscrie... :P

Darius_Stelistul16.02.2006 10:07

Vizitezi siteul cu Dinamo?Esti stelist sau dinamovist?