25.10.2010 10:34
Doar atat? :-s
se pun si conversatiile ?
hai k bag eu una ![]()
Kelly: mah trebe sa iti fac cunostinta
Kelly: cu viitoarea mea gagik
Kelly:
Kelly:
Last message received on 28.10.2010 at 18:45
AG:
AG: cine e aia
AG: stanga sau drapta??
AG: pe dreapta o stiu
AG: k mereu dam noroc
AG: bine dracu k nu mai esti cu pizde mai inalte ca tine
Kelly: e fffb d ****
Kelly:
Kelly is typing...
Kelly: stf
AG: sa-ti mai zic una buna de puIa ?
AG: sta pe Stefan cel mare si o cheama Dinamo
Kelly: nu puteai sa zici una mai bn
)
Cata **** a luat curva aia de Dinamo...
O dati din cola in fanta si din fanta in sprite, era un topic pe aici pentru perle a la` messenger.
Ce zici de asta?

Buna rau asta lui Smoky89... =))