FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclama, sufletu' arsului gazului pe net

«12»
Lari24.10.2010 23:22

 

 

 

 

 

 

 

Lari28.10.2010 23:09

Un goagal ed:

Clipboard02.jpg

Lari14.01.2011 23:22
Lari16.01.2011 22:08
Robert Aeroth16.01.2011 23:32

Ce dracu e woaper sau cum s-o scrie?:))) Ma simt ca un caveman acum, habar nu am despre ce tot au discutat astia :shifty:

Lari16.01.2011 23:47

'te-ci in Cora (e aproape de tine, nu de alta...), te postezi in fata unde scrie Burger King si ceri un uapar. Iti iei si-o bere si te apuci sa mananci.

 

FELICITARI! Ai indeplinit prima conditie pentru a deveni american! :thumbup:

Lari28.01.2011 11:09

Reclame mai inspirata ca astea, mai rar:

post_989_1273818767.jpg

Fumat.jpg

Lari28.01.2011 19:08

Alte reclame Durex:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

d1.jpg

d2.jpg

Lari01.02.2011 19:23
Lari05.02.2011 23:48
olfgob06.02.2011 04:34
red&blue_boy06.02.2011 08:23

 

iNsTiGaToR07.02.2011 08:45
Lari02.03.2011 22:28
Lari12.05.2011 12:07
Dragos_G24.07.2011 08:40

 

.

red&blue_boy31.07.2011 06:11
red&blue_boy31.07.2011 06:24

 

Lari30.09.2011 21:31

SPECIAL PENTRU AXL:

 

Lari19.12.2011 01:15

 

 

 

*Alecs*21.12.2011 11:00

Prima oara cand vad topicul asta.

 

 

Lari21.12.2011 15:53
vlad31.01.2012 14:48
Lari06.02.2012 18:48

 

 

 

 

 

*Alecs*06.02.2012 19:00

"Happy Grad" e mortala, am ras cel mai mult la ea. Mi-au mai placut si:

 

 

 

 

 

Sau din categoria mesaj puternic, emotional, poveste:

 

 

 

 

 

Cel putin din ultima se poate face si un discurs.

«12»