FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine ar trebui sa fie antrenor in Ghencea?

S`PP_feroce05.02.2006 21:09

Cine ar trebuie sa fie antrenor Stelei pentru a castiga o cupa europeana?Eu votez pe Piturca sau Hagi.Voi?

Un!t3d Roon3y05.02.2006 22:51

haha....cred ca glumesti....Piturca?!?!....Hagi?!?!...IN NICI UN CAZ!!!.Pt a castiga o cupa europeana e nevoie d un lot valoros,ca dak vine Mourinho si nu are p cine antrena...poate sa si retrogradeze.Avem lot valoros dar nu pt a castiga o cupa europeana...DEOCAMDATA! :D

armanovici05.02.2006 22:54