05.02.2006 21:09
Cine ar trebuie sa fie antrenor Stelei pentru a castiga o cupa europeana?Eu votez pe Piturca sau Hagi.Voi?
Cine ar trebuie sa fie antrenor Stelei pentru a castiga o cupa europeana?Eu votez pe Piturca sau Hagi.Voi?
haha....cred ca glumesti....Piturca?!?!....Hagi?!?!...IN NICI UN CAZ!!!.Pt a castiga o cupa europeana e nevoie d un lot valoros,ca dak vine Mourinho si nu are p cine antrena...poate sa si retrogradeze.Avem lot valoros dar nu pt a castiga o cupa europeana...DEOCAMDATA! ![]()
Aberatiile isi au locul aici:http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=15