
Vrea cineva? Sunt noi. 50 de lei. Trimit oriunde.

Vrea cineva? Sunt noi. 50 de lei. Trimit oriunde.
Bisnitar de la Bacau.
Ce idiot sunt, am uitat sa spun ca sunt 42, desi pe ei scrie 43.
Cat e taxa?
2,3,4 lei.
Bisnitar de la Bacau.
Sa fim seriosi,asa au inceput unii miliardari sa-si construiasca imperiile financiare.Daca s-a gandit sa-si reinvesteasca veniturile de moderator(consistente,din cate am auzit),nu trebuie sa ne fie ciuda! ![]()
On:cat costa covorul din poza?
Ronnie e Beatles fan si umbla in tenisi albi.
On:cat costa covorul din poza?
Poza e de la baiatul care i-am luat. ![]()
Mi-era lene sa mai fac alta.
PS: Nu umblu ma in tenisi albi, mi-s mici.
PS: Nu umblu ma in tenisi albi, mi-s mici.
Dar ai primavara-n par.
Imi pare rau baieti, dar i-am vandut. Dar promit ca data viitoare cand mai am voi o sa aflati primii.
Vrea cineva? Sunt noi. 50 de lei. Trimit oriunde.
banc
cum recunosti un moldovean la o nunta?
-are cel mai nou trening si cei mai noi tenesi!
si cele mai bune pizde pe langa el
si cele mai bune pizde pe langa el
care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))
care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))
de, tenesi la tensi trage, nu stii
care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))
Eteee, ca daca n-au buletin de Bucuresti nu poti sa le ****?! ![]()
si cele mai bune pizde pe langa el
Care, ca nucile, se coc in Moldova si se sparg in Bucuresti
.
@ stanici
buna asta. ![]()
@ronnie
zi sincer i-ai bagat la un fotbal , ca nu prea par noi?
is noi nouti abia i-am primit din italia-spania. ii dau cu 25 de lei care vrei ![]()