FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand tenisi

Ronnie23.10.2010 23:35

246326607-4878901-700_700.jpg

 

Vrea cineva? Sunt noi. 50 de lei. Trimit oriunde.

axl24.10.2010 06:35

Bisnitar de la Bacau.

Ronnie24.10.2010 07:43

Ce idiot sunt, am uitat sa spun ca sunt 42, desi pe ei scrie 43.

Maye24.10.2010 09:46

Cat e taxa?

Ronnie24.10.2010 09:48

2,3,4 lei.

danimarcu24.10.2010 13:00
Bisnitar de la Bacau.

Sa fim seriosi,asa au inceput unii miliardari sa-si construiasca imperiile financiare.Daca s-a gandit sa-si reinvesteasca veniturile de moderator(consistente,din cate am auzit),nu trebuie sa ne fie ciuda! :D

 

On:cat costa covorul din poza?

axl24.10.2010 14:18

Ronnie e Beatles fan si umbla in tenisi albi.

Ronnie24.10.2010 15:15
On:cat costa covorul din poza?

 

Poza e de la baiatul care i-am luat. :D

Mi-era lene sa mai fac alta.

 

PS: Nu umblu ma in tenisi albi, mi-s mici.

axl24.10.2010 15:55
PS: Nu umblu ma in tenisi albi, mi-s mici.

Dar ai primavara-n par.

Ronnie11.11.2010 18:13

Imi pare rau baieti, dar i-am vandut. Dar promit ca data viitoare cand mai am voi o sa aflati primii.

Le reseau pansant13.11.2010 11:42
246326607-4878901-700_700.jpg

 

Vrea cineva? Sunt noi. 50 de lei. Trimit oriunde.

banc

 

cum recunosti un moldovean la o nunta?

-are cel mai nou trening si cei mai noi tenesi!

Ronnie13.11.2010 17:09

si cele mai bune pizde pe langa el

STARforce13.11.2010 19:57
si cele mai bune pizde pe langa el

 

care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))

Le reseau pansant13.11.2010 21:56
care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))

de, tenesi la tensi trage, nu stii

Ronnie23.12.2010 09:17
care si alea sunt la randul lor moldovence:)))))))))))))

 

Eteee, ca daca n-au buletin de Bucuresti nu poti sa le ****?! :D

Stanici07.05.2011 17:25
si cele mai bune pizde pe langa el

 

Care, ca nucile, se coc in Moldova si se sparg in Bucuresti :D .

gio_stgloria07.05.2011 18:44

@ stanici

buna asta. :thumbsup:

 

@ronnie

zi sincer i-ai bagat la un fotbal , ca nu prea par noi?

Ronnie10.05.2011 12:40

is noi nouti abia i-am primit din italia-spania. ii dau cu 25 de lei care vrei :)