FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SAMSUNG D780 Dual SIM IMPECABIL !

blindica22.10.2010 18:36

Telefonul are aspect de 9.9/10,daca nu chiar 10/10. :thumbup:Pachetul telefonului contine accesorii originale :excl: ,telefonul avand holograma Samsung. Acesta contine : incarcator,cablu de date,casti audio cu microfon,cd-ul de instalare al programului multimedia,astfel incat sa puteti transmite date catre calculator si invers.

 

Nu are nici o zgarieratura sau alte stricaciuni :excl: .Cele doua sloturi de SIM functioneaza in orice retea,telefonul nefiind blocat intr-unul din operatorii de telefonie mobila aflati pe piata.

 

E7930009_9DA3_4B55_98DA_E426E470E0C7.jpg

 

Daca sunteti interesati,dati-mi un :excl:mesaj privat :excl: pentru alte date de contact.

 

Predare personala in Bucuresti,in tara trimit doar cu plata in avans,produsul este in stare foarte buna!

 

NEGOCIABIL ! :thumbsup:

 

650 ron.

 

 

 

 

Retea900/ 1800/ 1900 Memorie interna32 MB Slot memorieMicroSD pana la 2GB Handsfree incorporat Da Vibratii Da Dimensiuni (I x L x A) 115 x 49.6 x 15.7 MM Greutate 109 gr Altele dual SIM EcranTFT, 2.1 inch Rezolutie240 Culori 262.144 Camera foto 2 MP,1600 x 1200 pixeli MP Bluetooth Da GPRSDa USB Da WAPDa Mesaje SMS, EMS, MMS, Email Java Da Tip baterie Li-Ion Capacitate1200 mAh Durata convorbire 3 ore Durata in regim de asteptare250 ore Tonuri polifonice Da Tonuri MP3Da MP3 Player Da Functie reportofon Da Media Player Da Radio FMDa

blindica24.10.2010 23:16

Fac reducere consistenta.UP!

blindica27.10.2010 06:46

UP! 500 ron + card de 2 Gb. GRATIS

(Am dat up ca s-a umplut de replici de te miri ce telefoane).

blindica02.11.2010 16:22

450 ron . Nu se mai poarta dual-sim-urile ? E in stare excelenta :D

blindica04.11.2010 12:30

S-a vandut. Multumesc pentru spatiul de vanzare acordat !

Puteti sterge sau ce stiti ca trebuie facut!

Lari04.11.2010 13:14

Pfff... si tocma' vroiam sa-ti spun ca ti-l iau eu, cu 10 lei. :D