.....pe sportivul.ro
cred ca o sa fie mutat la reclame topicul...
Ai intuit foarte bine!
te-as ruga sa ne dai mai multe detalii...cum ar fi :
1. tu l-ai facut ?
2. cu ce scop a fost facut ?
ms....