FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un dement!!!

zipper03.02.2006 23:19

Este de neimaginat ce a putut scrie un personaj precum vadim Tudor chiar si la adresa lui Gigi Becali. Nu-mi venea sa cred (chiar daca mai vazusem si alta data astfel de articole) cand am vazut articolul din Romania mare, un ziar care nu pot sa inteleg cum nu e cenzurat definitiv. Cand noi scandam anumite lozinci ni se suspenda terenu...pai Romania mare ar trebui desfiintata! Un articol scris intr-un limbaj pe care eu nici la meciurile cu javrele nu-l aud pe stadion, un mod prin care se incearca clar manipularea oamenilor (in mod special a noastra). Si cu toate astea vad cum unii "il iarta" pe bietul w.c.Tudor pentru faptul ca este stelist... si sincer mie mi-e rusine ca astfel de oameni care ne prostesc si ne jignesc fara nici un fel de scrupule tin cu Steaua.

As scrie mult pe tema asta dar sunt pur si simplu scarbit...

 

 

PENTRU Steaua/NE DAM VIATA!!!

Bogdan4Steaua04.02.2006 00:00

Discutiile pe marginea acestui conflict precum si orice alt subiect legat de Gigi Becali au loc aici.

 

Topic closed.