FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand mingie

headshot04.08.2004 11:46

Vand mingie originala Champions League cu toate semnaturile de la cei mai mari fotbalishti

Artista20.08.2004 08:19
Vand mingie originala Champions League cu toate semnaturile de la cei mai mari fotbalishti

Se scrie minge dragutza... :lol:

Teoctist11.03.2005 08:31
Vand mingie originala Champions League cu toate semnaturile de la cei mai mari fotbalishti

Se scrie minge dragutza... :lol:

Se pune virgula dupa minge,scumpo. :lol:

Grinch11.03.2005 11:55

nu pot sa zic decat : lol 8)

reddog11.03.2005 12:38
Vand mingie originala Champions League cu toate semnaturile de la cei mai mari fotbalishti

Se scrie minge dragutza... :lol:

Se pune virgula dupa minge,scumpo. :lol:

 

asta a fost tare. Supra examinator...Dar ce v-a venit cu acest topic nedezbatut de mult?

Virgil11.03.2005 20:17

Scoatem mortii la iarba verde.

dbd12.03.2005 10:09

si cu cat anume o vinzi bre ?

meysa24.03.2005 08:57
Cu cat o vinzi??? :D
dbd24.03.2005 14:20

se pare ca pushtiu care vinde o minge ...nu mai comenteaza...s-a facut membru ca sa-si puna mesajul si gata...

reddog25.03.2005 23:29

Ce-i, Dracula, nu aveti si voi un fan club care sa aibe mingi cu Steaua? Atunci iti sugerez Nike. Desi, cam piperate preturile. :P

dbd26.03.2005 10:30

dar ce nu mai am voie sa intreb ?