In maxim 20-30 de minute voi afisa cele 3 divizii si dupa aia voi crea un topic pentru fiecare:
Iata insa participantii primului Campionat Fifa 2006 FCSTEAUA.RO:
bostina23 (AC Milan)
SteauaToronto (BREMEN)
Viper22 (Real Madrid)
escape (AC Milan)
criminalu2005 (Barcelona)
kap berceni (Chelsea)
roman666 (AC Milan)
costy_a (Real Madrid)
i0nutz83 (Real Madrid)
UltrasRadu (JUVENTUS)
R25 (INTER)
laca_7 (Barcelona)
drlv85 (Barcelona)
Dani@steaua4ever (JUVENTUS)
stresrp (JUVENTUS)
septi_eu (Chelsea)
random_hero (Liverpool)
alex ripper (ARSENAL)
bobo19 (ARSENAL)
sly_steaua (Manchester UNITED)
ULTRA_TEI (AS ROMA)
iepure (ARSENAL)
Funky (BAYERN MUNICH)
Sheva07 (Liverpool)!
*Dupa tragere voi crea o lista de asteptare unde doar 2 utilizatori vor intra! Acesti utilizatori vor astepta pentru finalul campionatului si:
primul va intra direct in Divizia C in locul celui de pe locul 8
al doilea va juca baraj cu locul 7 din Divizia C!
