FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VAND DETECTOR DIGITAL DE ALCOOL.ETILOTEST !

maradigital201008.10.2010 17:29

5 % reducere pentru orice produs comandat de la acest link :

 

http://www.magazin-online.ro/detector-alco....php?id_aff=201

 

 

HAI Steaua !!!

etilometru_big.jpg

AG08.10.2010 17:44

tu esti de partea nevestelor !

maradigital201008.10.2010 18:11

NU....in nici un caz... suntgem cu totii stelisti !!! dar ma gandeam la cei de la Dinamo care ne mai opresc in trafic !!!

 

 

tu esti de partea nevestelor !
pytycrys08.10.2010 19:38

Ti-ai gasit locu' prost de vanzare. Aici il strica astia ca il dau peste cap si pe urma iti cer banii inapoi.

maradigital201009.10.2010 07:14

Mai fratilor ...vad ca pe formul asta sunt cei mai de calitate oameni.... !!!!

In orice caz chestia cu detectorul digital de alcool e buna ....s-o avem on masina.... si sa-i testam pe dinamovisti cand ne opresc in trafic !!!

 

 

HAI Steaua !!!

STARforce09.10.2010 08:47
Mai fratilor ...vad ca pe formul asta sunt cei mai de calitate oameni.... !!!!

In orice caz chestia cu detectorul digital de alcool e buna ....s-o avem on masina.... si sa-i testam pe dinamovisti cand ne opresc in trafic !!!

 

 

HAI Steaua !!!

 

E cumva omologat???

maradigital201009.10.2010 09:01

Iti promit ca revin cu un raspuns complet si bine document !!!

In orice caz daca te uiti pe site o sa constati ca DEALERUL E AUTORIZAT si nu cred ca diferenta in urma testelor fata de ce are politie sa fie semnificativa !!!

 

 

E cumva omologat???
maradigital201009.10.2010 13:21

Au declaratii de conformitate dar nu au buletin metrologic.... isi face fiecare client in parte !!!

 

 

E cumva omologat???
maradigital201019.10.2010 14:22

Oferta valabila

 

 

maradigital201026.10.2010 18:04

Oferta valabila

maradigital201031.10.2010 14:56

Oferta valabila

maradigital201001.11.2010 16:03

Oferta valabila