5 % reducere pentru orice produs comandat de la acest link :
http://www.magazin-online.ro/detector-alco....php?id_aff=201
HAI Steaua !!!
5 % reducere pentru orice produs comandat de la acest link :
http://www.magazin-online.ro/detector-alco....php?id_aff=201
HAI Steaua !!!
tu esti de partea nevestelor !
NU....in nici un caz... suntgem cu totii stelisti !!! dar ma gandeam la cei de la Dinamo care ne mai opresc in trafic !!!
tu esti de partea nevestelor !
Ti-ai gasit locu' prost de vanzare. Aici il strica astia ca il dau peste cap si pe urma iti cer banii inapoi.
Mai fratilor ...vad ca pe formul asta sunt cei mai de calitate oameni.... !!!!
In orice caz chestia cu detectorul digital de alcool e buna ....s-o avem on masina.... si sa-i testam pe dinamovisti cand ne opresc in trafic !!!
HAI Steaua !!!
Mai fratilor ...vad ca pe formul asta sunt cei mai de calitate oameni.... !!!!In orice caz chestia cu detectorul digital de alcool e buna ....s-o avem on masina.... si sa-i testam pe dinamovisti cand ne opresc in trafic !!!
HAI Steaua !!!
E cumva omologat???
Iti promit ca revin cu un raspuns complet si bine document !!!
In orice caz daca te uiti pe site o sa constati ca DEALERUL E AUTORIZAT si nu cred ca diferenta in urma testelor fata de ce are politie sa fie semnificativa !!!
E cumva omologat???
Au declaratii de conformitate dar nu au buletin metrologic.... isi face fiecare client in parte !!!
E cumva omologat???
Oferta valabila
Oferta valabila
Oferta valabila
Oferta valabila