Locuri disponibile doar pentru jucatorii din sezoanele precedente.
1.dayra
Locuri disponibile doar pentru jucatorii din sezoanele precedente.
1.dayra
2. García
RobYnho
eu ![]()
Doar 4?
Hai baaaaa, castigatorul primeste o bere!
Hai baaaaa, castigatorul primeste o bere!
De-asta nu se inscrie lumea. N-au incredere in tine.
De-asta nu se inscrie lumea. N-au incredere in tine.
Doaaaamne fereste... eu sunt cel mai de incredere om pe care il cunosc! ![]()
Alooo, ori suntem tablagii, ori nu mai suntem ![]()
castigatorul primeste o bere!
ma bag si eu, mai mult pentru berea aia ![]()
Daca ma primiti si pe mine, ma bag si eu
.
Daca ma primiti si pe mine, ma bag si eu.
Daca dai berile care ni se cuvin, te primim ![]()
Daca dai berile care ni se cuvin, te primim![]()
Ce ar fi sa nu te mai bagi tu in seama?
Daca il stie cineva pe pytycrys, intra, daca nu, so sorry, he`s out.Regulile sunt reguli si nu facem exceptii.
Daca il stie cineva pe pytycrys, intra, daca nu, so sorry, he`s out.Regulile sunt reguli si nu facem exceptii.
Si care sunt regulile?
Baiatul are vechime pe forum. Nu vad care ar fi problema.
+ ca-l stiu eu.
Si care sunt regulile?Baiatul are vechime pe forum. Nu vad care ar fi problema.
+ ca-l stiu eu.
Am vorbit de mai multe ori intre noi si am zis asa:in afara de vechime, una din conditii era ca unul din jucatori sa-l stie pe cel care vrea sa intre, ca sa nu mai avem problemele din trecut.Reclamatiile le-am primit eu.
Eu doar am vrut sa aduc aminte de topic, ca se asezase praful pe el... faceti ce vreti ![]()
Dati-i drumu', sa jucam ![]()
Joaca Alexander zici ca-i Barcelona
Eu doar am vrut sa aduc aminte de topic, ca se asezase praful pe el... faceti ce vreti![]()
Daniel aka. Pronto-lemn curat
Joc ba, nu-i problema, ma gasiti pe mess and stuff. Garanteaza Roby si Daniel pentru mine ca au interese recte alcool.
Daniele, vezi ca ai sa dai o bere, de cand cu RDS-ul =))
Joc ba, nu-i problema, ma gasiti pe mess and stuff. Garanteaza Roby si Daniel pentru mine ca au interese recte alcool.Daniele, vezi ca ai sa dai o bere, de cand cu RDS-ul =))
ba esti nebun? de ce ma bagi pe mine?
pronto lemn curat nu garanteaza nimic, decat stralucirea si improspatarea suprafetelor!
veve joaca table