FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri Campionat de Table

dayra01.10.2010 10:30

Locuri disponibile doar pentru jucatorii din sezoanele precedente.

 

1.dayra

Daniel-Ionut01.10.2010 10:32

2. García

RobYnho01.10.2010 10:35

RobYnho

Alexander01.10.2010 14:34

eu :D

dayra05.10.2010 14:50

Doar 4?

Daniel-Ionut05.10.2010 19:42

Hai baaaaa, castigatorul primeste o bere!

RobYnho05.10.2010 20:47
Hai baaaaa, castigatorul primeste o bere!

 

De-asta nu se inscrie lumea. N-au incredere in tine.

Daniel-Ionut05.10.2010 20:52
De-asta nu se inscrie lumea. N-au incredere in tine.

 

Doaaaamne fereste... eu sunt cel mai de incredere om pe care il cunosc! :rolleyes:

Daniel-Ionut20.10.2010 18:35

Alooo, ori suntem tablagii, ori nu mai suntem :dry:

hooltras20.10.2010 19:07
castigatorul primeste o bere!

 

ma bag si eu, mai mult pentru berea aia :))

pytycrys20.10.2010 19:36

Daca ma primiti si pe mine, ma bag si eu :).

Daniel-Ionut20.10.2010 19:49
Daca ma primiti si pe mine, ma bag si eu :) .

 

Daca dai berile care ni se cuvin, te primim :notangel:

dayra20.10.2010 20:05
Daca dai berile care ni se cuvin, te primim :notangel:

 

Ce ar fi sa nu te mai bagi tu in seama?

 

Daca il stie cineva pe pytycrys, intra, daca nu, so sorry, he`s out.Regulile sunt reguli si nu facem exceptii.

RobYnho20.10.2010 20:10
Daca il stie cineva pe pytycrys, intra, daca nu, so sorry, he`s out.Regulile sunt reguli si nu facem exceptii.

 

Si care sunt regulile?

Baiatul are vechime pe forum. Nu vad care ar fi problema.

 

+ ca-l stiu eu.

dayra20.10.2010 20:13
Si care sunt regulile?

Baiatul are vechime pe forum. Nu vad care ar fi problema.

 

+ ca-l stiu eu.

 

Am vorbit de mai multe ori intre noi si am zis asa:in afara de vechime, una din conditii era ca unul din jucatori sa-l stie pe cel care vrea sa intre, ca sa nu mai avem problemele din trecut.Reclamatiile le-am primit eu.

Daniel-Ionut20.10.2010 20:18

Eu doar am vrut sa aduc aminte de topic, ca se asezase praful pe el... faceti ce vreti :sleep:

RobYnho20.10.2010 20:20

Dati-i drumu', sa jucam :D

Alexander20.10.2010 20:23

Joaca Alexander zici ca-i Barcelona

dayra20.10.2010 20:37
Eu doar am vrut sa aduc aminte de topic, ca se asezase praful pe el... faceti ce vreti :sleep:

 

 

Daniel aka. Pronto-lemn curat

pytycrys20.10.2010 20:46

Joc ba, nu-i problema, ma gasiti pe mess and stuff. Garanteaza Roby si Daniel pentru mine ca au interese recte alcool.

Daniele, vezi ca ai sa dai o bere, de cand cu RDS-ul =))

Daniel-Ionut20.10.2010 20:49
Joc ba, nu-i problema, ma gasiti pe mess and stuff. Garanteaza Roby si Daniel pentru mine ca au interese recte alcool.

Daniele, vezi ca ai sa dai o bere, de cand cu RDS-ul =))

 

:blink: ba esti nebun? de ce ma bagi pe mine? :D pronto lemn curat nu garanteaza nimic, decat stralucirea si improspatarea suprafetelor!

vevebr30.11.2010 03:35

veve joaca table