31.01.2006 02:19
ce parere aveti despre transferurile efectuate de Steaua.Dar cele efectuate de principalele contracandidate ? Steaua este destul de buna pentru a mai avea nevoie de intariri?
ce parere aveti despre transferurile efectuate de Steaua.Dar cele efectuate de principalele contracandidate ? Steaua este destul de buna pentru a mai avea nevoie de intariri?
Exista deja un topic pe aceeasi tema aici.