FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

transferuri

radustar31.01.2006 02:19

ce parere aveti despre transferurile efectuate de Steaua.Dar cele efectuate de principalele contracandidate ? Steaua este destul de buna pentru a mai avea nevoie de intariri?

Bogdan4Steaua31.01.2006 04:35

Exista deja un topic pe aceeasi tema aici.