FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Este cineva de aici care tine cu Lazio

Iulian Lazialu30.01.2006 20:44

Hai salut tuturor sunt un stelist din Botosani, pe langa Steaua imi place la nebunie lazio,bayern,arsenal si valencia

Daca este cineva care tine cu lazio il rog sa ma anunte am nevoie de cineva care sa tina cu lazio :lol:

dbd30.01.2006 20:58

eu unul ( ca sa nu mai raspund si la alte topicuri asemanatoare ) tin doar cu 2 echipe : Steaua si NATIONALA Romaniei !!!

Iulian Lazialu30.01.2006 21:11

da intradevar si ru tin foarte mult cu Steaua dar na intrebam si eu

Adi30.01.2006 21:19

De unul care tine cu Juve nu ai nevoie?? :twisted: :twisted: Cauta prin DISCUTII LIBERE era un topic SERIE A, acolo gasesti pe cine ce cauti

Iulian Lazialu30.01.2006 21:28

mersi da de dungati n-am nevoie

:lol:

redandblue30.01.2006 21:34

FORZA

Iulian Lazialu30.01.2006 21:35

Milan, juve scuze dar sunt niste echipe de doi bani :lol:

redandblue30.01.2006 21:37

Milan e cea mai tare echipa din Italia...in europa poate doar Barca se poate compara cu Milan...

Recoba30.01.2006 22:41

mah da numai de astea stiti voi :wink: anul asta se stie Inter ia UCL si stati linistiti ca serie A nu e jucat 8) apropo de lazio sa fim onntopic o urasc cu pasiune :lol: in 2002 ati furat un titlu Interului in ultima etapa nu se uita si Cel de Sus a vazut daia ati ajuns asa de jalnici :lol: :lol: :lol: chiar sti k Inter o sa va elimine din cupa anul asta :lol: :lol: dabea astept returu pe san siro de la 3 in sus :lol: :lol:

bostina2330.01.2006 22:47

Forzza Inter!!! Recoba din partea mea Inter sa castige Serie A dar la partea cu "Inter ia UCL anul asta" nu sunt de acord :lol: Barcelona va triumfa :P

Recoba30.01.2006 23:10

sa dea Dumnezeu sa ai dreptate Bostina k iti dau o lada de bere :wink: sa mor :D cu serie A dar mie mi se pare mai realizabil UCL la cum joaca Interu acuma e greu sai bata cineva si daca joaca in finala cu Barca :lol: am mai zis Recoba infige o lovitura libera si gata meciu se razbuna si Figo pe voi :lol: k el scoate lovitura libera :D

armanovici31.01.2006 00:19
am nevoie de cineva care sa tina cu lazio :lol:

 

Da pentru ce ai nevoie??..sa nu te simti singur?..

 

Nu deschideti fiecare topic pentru echipa preferata,ar iesi un amalgam de nedescris...dar cum nu avem sectiune dedicata pt asa ceva inca..go ahead!