30.01.2006 20:44
Hai salut tuturor sunt un stelist din Botosani, pe langa Steaua imi place la nebunie lazio,bayern,arsenal si valencia
Daca este cineva care tine cu lazio il rog sa ma anunte am nevoie de cineva care sa tina cu lazio :lol:
Hai salut tuturor sunt un stelist din Botosani, pe langa Steaua imi place la nebunie lazio,bayern,arsenal si valencia
Daca este cineva care tine cu lazio il rog sa ma anunte am nevoie de cineva care sa tina cu lazio :lol:
Oare un topic nu e suficient?