FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua.ro si fcsteaua.ro

Costi21.09.2010 11:31

1. nu merge sa pun embeed video pe Steaua.ro ...sau cel putin nu am vazut eu cum, asadar help pls.

2. se *** linkurile atunci cand sunt prea mari, in comentarii sau in posturi. faceti in asa fel incat sa nu se mai modifice sau sa le transforme automat in bit.ly

Mihai21.09.2010 18:35

Ma bucur pentru acest topic.

 

Cum pun vere un video in postarea de pe forum? Am vazut ca se poate, dar mie nu-mi iese faza cu embedul. Multumesc

Bogdan21.09.2010 18:44

Bagi codul la text si mai jos la optiuni de timitere sa fie selectat Cu HTML - Mod Automat

 

 

video.PNG

Tz3pI21.09.2010 21:37

Am facut toate emblemele echipelor de la hochei (campionat + Liga Mol). I le-am dat lui Dragoshel sa le puna pe coloana din dreapta la urmatorul meci, dar vad ca nu le-a pus nici pana acum. Daca se vad bine, pot sa fac pentru toate sectiile.

 

embleme_hochei.rar

Mihai23.09.2010 10:29
Bagi codul la text si mai jos la optiuni de timitere sa fie selectat Cu HTML - Mod Automat

 

Multumesc mult