Urata denumire stiu,desi e mult spus caz pentru ca eu cred ca s-a facut prea mult tam tam pe aceasta tema iar presa din lipsa de idei -ca asa se cam intampla pe la noi - a gasit d cuviinta sa amplifice scandalul.Pe de alta parte mai e si caracterul imputit al lui Piturca care stim ca e un tip foarte orgolios si dusmanos mai ales dupa ce a 'debarcat' din Ghencea nu prea mai are sentimente foarte sincere referitore la Steaua si la patronul ei -pt ca sa recunoastem- nu prea il are la inima....parerea mea si a altora este ca Piturca sa se gandeasca bine si sa nu mai faca selectia numai in ambitie...Va salut
