FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Cazul" Radoi

Vali@22_30.01.2006 10:50

Urata denumire stiu,desi e mult spus caz pentru ca eu cred ca s-a facut prea mult tam tam pe aceasta tema iar presa din lipsa de idei -ca asa se cam intampla pe la noi - a gasit d cuviinta sa amplifice scandalul.Pe de alta parte mai e si caracterul imputit al lui Piturca care stim ca e un tip foarte orgolios si dusmanos mai ales dupa ce a 'debarcat' din Ghencea nu prea mai are sentimente foarte sincere referitore la Steaua si la patronul ei -pt ca sa recunoastem- nu prea il are la inima....parerea mea si a altora este ca Piturca sa se gandeasca bine si sa nu mai faca selectia numai in ambitie...Va salut

sorin_77730.01.2006 11:35

mai este un topic pe aceasta tema...

va rugam atentie, fara topicuri repetate sau atentie pe ce buton apasati... :wink:

 

aici despre cazul Radoi:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...t=1977&start=50