FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA PANA LA MOARTE

Bidi29.01.2006 21:54

clar cel mai frumos meci a fost cel cu valencia.jucatorii nostri si-au dat viata pe teren.la finalul meciului am izbucnit in plan de fericire,a fost o zi de neuitat pt orice STELIST ADEVARAT.

FANATIK RED-BLUE29.01.2006 21:56

Uite unde s-a trezit... http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2030 se discuta despre cele mai bune meciuri!

armanovici29.01.2006 22:04

Stimate stelist100..ca si simplu utilizator ar trebui sa va abtinenti de la comentarii rautacioase..

data viitoare vom discuta oficial!

 

@Bidi Iti inteleg entuziasmul,a fost un meci de neuitat insa se discuta si aici asa ceva:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2030

 

Topic inchis![/url]