29.01.2006 21:54
clar cel mai frumos meci a fost cel cu valencia.jucatorii nostri si-au dat viata pe teren.la finalul meciului am izbucnit in plan de fericire,a fost o zi de neuitat pt orice STELIST ADEVARAT.
clar cel mai frumos meci a fost cel cu valencia.jucatorii nostri si-au dat viata pe teren.la finalul meciului am izbucnit in plan de fericire,a fost o zi de neuitat pt orice STELIST ADEVARAT.
Uite unde s-a trezit... http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2030 se discuta despre cele mai bune meciuri!
Stimate stelist100..ca si simplu utilizator ar trebui sa va abtinenti de la comentarii rautacioase..
data viitoare vom discuta oficial!
@Bidi Iti inteleg entuziasmul,a fost un meci de neuitat insa se discuta si aici asa ceva:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2030
Topic inchis![/url]